Reklama
Reklama

Brooklyn Beckham bierze ślub! Wiemy kiedy i gdzie!

Szykuje się wesele w rodzinie Beckhamów! Najstarszy syn pary niebawem poślubi swoją ukochaną. Uda mu się przebić przepychem wesele jego rodziców?

Victoria i David Beckham pobrali się w 1999 roku, kiedy oboje byli u szczytu popularności. Para zorganizowała huczne wesele, które było szeroko komentowane w mediach.

Jednym z gości na ich weselu był ich najstarszy syn, Brooklyn, który w dniu ślubu rodziców miał cztery miesiące. Teraz sam się żeni!

Młody mężczyzna od przeszło roku jest związany z modelką Nicolą Petz. To druga "poważna" dziewczyna w życiu Brooklyna. Wcześniej był związany z aktorką Chloe Moretz.

Reklama

Brooklyn Beckham żeni się! Oto data i miejsce ceremonii

Latem ubiegłego roku Beckham i Petz zaręczyli się. Jak się okazuje, już niebawem będą małżeństwem! A przynajmniej tak twierdzą zagraniczne tabloidy, którym udało się dowiedzieć co nieco na temat ceremonii.

Wedle doniesień "The Sun", ślub ma się odbyć 9 kwietnia i relacja z niego ma się pojawić w brytyjskiej wersji "Vougue’a". Drużbami mają być dwaj bracia pana młodego oraz brat panny młodej. Ceremonia odbędzie się w posiadłości ojca Nicole Petz na Florydzie.

Choć są w stanie zorganizować sobie wesele na najwyższym poziomie, to oboje są zgodni, że to nie kwestie materialne mają być najważniejsze tego dnia.

To nie przeszkodziło jednak przyszłej pannie młodej wybrać się aż do Rzymu po dwie suknie ślubne. Cóż, najwidoczniej w całych Stanach Zjednoczonych nie było odpowiedniego modelu...

Zobacz też:

Minister Zdrowia: Sytuacja jest dramatyczna

Koronawirus w Polsce. Będą nowe obostrzenia?

Justyna Żyła: potrzebuję teraz dużo siły

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Brooklyn Beckham
Reklama
Reklama
Reklama