Reklama

Reklama

Reklama

Czy Cichopek i Kurzajewski dzięki romansowi wzbogacą się w TVP? Biedy w "Pytaniu na Śniadanie" nie ma...

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek od 2 lat są współprowadzącymi program śniadaniowy w TVP. Krążące plotki o ich romansie sprawiają, że widzów przed telewizorami jest coraz więcej. Czy to przekłada się na ich zarobki?

Gwiazda "M jak miłość" Katarzyna Cichopek i prezenter sportowy Maciej Kurzajewski nie mogą narzekać na zarobki. W podsumowaniu miesięcznym jest to bardzo przyzwoita kwota, jak na dwóch singli.

Ile zarabia Cichopek w TVP?

Kasia Cichopek zyskała nową rolę po tym, jak TVP opuściła blogerka Tamara Gonzalez Perea. Według doniesień producentów, telewizja musiała zakończyć współpracę z influencerką z powodu niskiej oglądalności. Macademian Girl wyznała, że zrezygnowała przez niekorzystne warunki umowy i uczucie "terroryzowania".

Reklama

Na całej sytuacji skorzystała Cichopek, która wynegocjowała sobie całkiem niezłą stawkę. 

Kasia Cichopek zarabia dodatkowo, reklamując produkty na Instagramie, a nie jest wybredna: reklamuje wszystko, jak leci. Za występy w serialu Kasia otrzymuje około ok. 12,5 tys. zł miesięcznie (według informacji z "Super Expressu"). 

Cichopek dodatkowo występuje w teatrze. Nie jest to, co prawda źródło gigantycznych dochodów, ale gwiazda nie może narzekać na brak gotówki. Nie zapominajmy również, że Kasia sprzedaje biżuterię i perfumy sygnowane nazwą YAcichopek.

Ile zarabia Kurzajewski w TVP?

Z kolei bardziej doświadczony Maciej Kurzajewski, jako wieloletnia gwiazda TVP dostaje nawet 10 tysięcy złotych za odcinek. W podsumowaniu miesięcznym, jego zarobki mogą sięgać nawet 100 tysięcy złotych.

Co więcej, na imprezach organizowanych przez firmy i agencje eventowe, prezenter TVP może zarobić za jedno wydarzenie od 12 do 17 tysięcy złotych. Według ankiety magazynu "Press", Kurzajewski jest ceniony za prezencję, doskonałe przygotowanie, "brak fochów" i profesjonalizm. 

Kurzajewski i Cichopek prowadzącymi "Pytanie na Śniadanie"

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali ogłoszeni nowymi prowadzącymi "Pytanie na Śniadanie" w 2020 roku. Ich debiut we wrześniu spotkał się z ogromną krytyką, także ze strony współpracowników, którzy byli zdziwieni wyborem nowej pary prowadzących.

Choć na początku otrzymali sporą falę hejtu, to z czasem widzowie (i produkcja) przyzwyczaili się do nich, a nawet polubili! Dziś nie wyobrażają sobie, że w programie mogłoby zabraknąć Cichopek lub Kurzajewskiego.

Kurzajewski i Cichopek: romans, który rozkwitł w pracy?

Wspólne doświadczenia, rozwód i praca na co dzień pozwolila zbliżyć się Kasi i Maćkowi do siebie. Według naszych informacji, mają się ku sobie, chociaż żadne z nich nie chce przyznać się do romansu.

Próbkę łączącej ich nici porozumienia, mogliśmy zaobserwować podczas gali Wiktorów, kiedy siedzieli blisko siebie i obdarowywali się spojrzeniami. Czy zostaną najbardziej intrygującą parą polskiego show-biznesu?

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek korzysta z pomocy prawniczki Kurzajewskiego. Przyjaciel pomaga jej się rozwieść?

Maciej Kurzajewski o rozwodzie mówi: "To zawsze będzie dla mnie porażka". Zdenerwowały go słowa Pauliny Smaszcz

Maciej Kurzajewski, czyli żona, romans i Kasia Cichopek. Historia miłości i rozstań

Magda Gessler wybuchła. Odpowiedziała złośliwej internautce

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy