Gessler wściekła, zaprzecza, że właściciel chciał sprzedać lokal po "Kuchennych rewolucjach". Jak było naprawdę?

Oprac.: Agnieszka Parys

Magda Gessler
Magda GesslerJordan KrzemińskiAKPA

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler zaprzecza doniesieniom o porażce

Lokal wyposażony w specjalistyczny sprzęt kuchenny bez wkładu własnego. Możliwość przejęcia lokalu wraz z pracownikami znającymi receptury potraw po rewolucjach. Lokal sprzedaję z powodów zdrowotnych
pisze w ogłoszeniu właściciel.
Przyznaję, że wystawiłem lokal na sprzedaż miesiąc temu, ponieważ miałem chwilę zwątpienia. Mieliśmy dużo gości i deficyt pracowników... Z czasem jakoś sobie poradziliśmy i zapomnieliśmy o usunięciu ogłoszenia.
Bistro Rumiane NIE JEST na sprzedaż…właściciel opublikował ogłoszenie sprzedaży DŁUGO przed emisja programu. Rewolucja okazała się bardzo udana, zatwierdziłam kuchnie po powrocie, wskutek czego odniosła wielki SUKCES
pisze restauratorka.
140000 zł: 140 000 zł: Sprzedam Bistro po udanych Kuchennych Rewolucjach z Panią Magdą Gessler (emisja programu przewidziana na kwiecień 2022).
Ogłoszenie o sprzedaży "Bistro Rumiane"
Ogłoszenie o sprzedaży "Bistro Rumiane"materiały źródłowe
Magda Gessler planuje produkcję filmu na podstawie swojej autobiografii
Magda Gessler planuje produkcję filmu na podstawie swojej autobiografiiArtur ZawadzkiEast News
Magda Gessler to słynna fanka kokard do włosów
Magda Gessler to słynna fanka kokard do włosówMateusz Jagielski/Dzień Dobry TVNEast News
Magda Gessler jest dobrą babcią - Lara zapewnia!pomponik.tv
pomponik.pl
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?