Reklama
Reklama

Magda Gessler ukrywała wstydliwy sekret. Pokazała uszy i smutna prawda wyszła na jaw

Magda Gessler niedawno pojawiła się w zupełnie innej produkcji TVN. Jedna z czołowych gwiazd stacji wystąpiła bowiem w programie "Autentyczni", prowadzonym przez Macieja Stuhra. Restauratorka chętnie dzieliła się informacjami o sobie z uczestnikami programu, nie unikając przy tym niewygodnych pytań. W pewnej chwili została poproszona o odsłonięcie uszu. Niebywałe, co wyszło na jaw… Takiego wyznania nikt się nie spodziewał.

Znana z "Kuchennych rewolucji" gwiazda TVN, Magda Gessler stanęła niedawno przed wyjątkowym zadaniem. Restauratorka musiała bowiem zmierzyć się z wywiadem, który przeprowadziły z nią osoby w spektrum autyzmu. Gessler wyjawiła wówczas m.in. ile waży, zdradzając, że niedawno schudła 10 kilogramów i czuje się lekka jak piórko, a na pewno nie "gruba". Co więcej, nie uniknęła również pytania o włosy. Na wizji przyznała, że korzysta z doczepianych kosmyków i sztucznie zagęszcza włosy.

Reklama

To jednak nie wszystko. Gdy przyszedł czas na makijaż, Gessler znienacka pokazała uszy. Przy tej okazji zdobyła się na zaskakujące wyznanie.

Gessler znienacka pokazała uszy. Wyjawiła smutną prawdę

Magda Gessler pojawiła się niedawno w programie TVN "Autentyczni", gdzie jak wszystkie inne gwiazdy programu chętnie dyskutowała z uczestnikami, odpowiadając na najróżniejsze pytania padające z ich strony. W pewnym momencie dała się nawet pomalować Adamowi, a jej zachowanie doprowadziło do nieoczekiwanej sytuacji.

W pewnym momencie "wizażysta" Magdy poprosił, by gwiazda odsłoniła uszy, by mógł dokładnie pomalować jej twarz. Restauratorka zrobiła to bez wahania, lecz przy tej okazji zwróciła uwagę wszystkich na wygląd jednego ze swoich uszu. Okazuje się, że jest ono nieco zdeformowane, a wszystko z powodu choroby, z którą przed laty borykała się Gessler.

"Zobacz, co się stało z moim uchem. To jest kwestia tego, że używałam kolczyków, które nie do końca były złote. A ja jestem uczulona na metal, na miedź i on [kolczyk - red.] po prostu wyszedł razem z uchem" - wyznała Magda Gessler.

Wyznanie Magdy Gessler spotkało się z przychylnym odbiorem publiczności. Jej udział w programie i okazana uczestnikom szczerość i zaskakująca wręcz cierpliwość ujęły widzów.

Zobacz też:

Ile waży Magda Gessler? Ta szczera odpowiedź zaskoczyła wszystkich

Tajemnica włosów Magdy Gessler rozwikłana. Restauratorka powiedziała jak jest

Gessler niknie w oczach. Wystarczyło, że zrezygnowała z jednego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy