Reklama

Reklama

Reklama

Maffashion reklamuje... picie w parku. Ludzie oburzeni. "Do prokuratury proponuje ja zgłosić"

Julia Kuczyńska (34 l.), znana lepiej jako Maffashion, opublikowała na swoim Instagramie reklamę piwa. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie forma, w jakiej promuje spożywanie trunku influencerka. W rezultacie wylała się na nią fala hejtu - fani obwiniają celebrytkę za dokładanie cegiełki do problemu alkoholizmu w społeczeństwie.

Hejt za piwo w plenerze

Takiej reakcji nie spodziewał się zapewne nikt - Maffashion spotkała się z falą krytyki ze strony fanów za reklamowanie piwa na swoim Instagramie.

Sama sesja zdjęciowa może nie wzbudziłaby tylu kontrowersji, gdyby nie fakt, że gwiazda promuje... nielegalny sposób spożywania alkoholu. Kuczyńska delektuje się napojem w plenerze - a to jak wiadomo jest niezgodne z obowiązującym u nas prawem.

Fani są również zniesmaczeni tym, że Maffashion w ogóle zdecydowała się promowanie czegoś tak niezdrowego jak używka, co w dodatku nie potrzebuje żadnej promocji, bowiem i tak jest u nas szalenie popularne.

Reklama

Wysokoprocentowy piknik

Na fotografiach, które pojawiły się w sieci, widać modową gwiazdę spędzającą czas na letnim pikniku. W promieniach słońca celebrytka raczy się niskoprocentowym trunkiem.

Sugestywnym zdjęciom towarzyszy apetyczny opis:

Fani dają wyraz swojemu niezadowoleniu, publikując krytyczne komentarze.

Znany aktywista społeczny Jan Śpiewak w ironicznym stylu nawołuje nawet do złożenia pozwu przeciw celebrytce:

Nie wiadomo, czy pozew dojdzie do skutku, ale nie od dziś wiadomo, że za spożywanie "procentów" w miejscu publicznym grozi kara grzywny.

Komentujący zwracają też uwagę na to, że w kraju w którym alkohol jest niezwykle popularną używką, a ogromne pieniądze z budżetu państwa wydaje się na walkę z uzależnieniami, reklamowanie piwa nie jest najlepszą formą wykorzystywania swojego wizerunku...

Jedna z internautek odniosła się nawet do ostatniej afery z udziałem Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego, w której środki odurzające miały znaczny udział.

Julia Kuczyńska jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na Instagramie obserwuje ją prawie półtora miliona internautów. Tym bardziej oburzenie fanów jest ogromne i pod zdjęciem trudno dopatrzeć się nawet jednego pozytywnego komentarza. Czy blogerka straci zaufanie fanów?

Zobacz też:

Gwiazdy kochają ubrania cut-out. Ty też możesz tak wyglądać

Fabijański wymownie kończy rozdział z Maffashion. Sprzedał TO w lombardzie

Maffashion już nie płacze po Fabijańskim! Poleciała na Santorini z nowym facetem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy