Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Maciej Zakościelny świętuje urodziny syna. Alex ma już 3 latka! Ale wyrósł!

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka świętują urodziny młodszego syna. Z tej okazji dumna mama zdecydowała się opublikować zdjęcia chłopca. Zobaczcie, do kogo jest podobny.

Maciej Zakościelny razem z partnerką Pauliną Wyką zdecydowali się chronić prywatność rodziny. Choć mają dwóch synów, nigdy nie pokazywali ich wizerunku w mediach. W końcu po wielu latach zrobili wyjątek, a dokładniej  w dzień urodzin jednego z nich. Zdjęcie Alexa opublikowała w mediach Paulina. 

Syn Macieja Zakościelnego

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka są w szczęśliwym związku od 2014 roku. W 2016 roku zdecydowali się zostać rodzicami i przywitali na świecie syna Borysa, natomiast dwa lata później w 2018 roku urodził się Alex. Właśnie zdjęcia jednego z nich pojawiło się na Instagramie Pauliny. Modelka pokazała, jak świętuje urodziny Alexa. Naszym zdaniem chłopiec odziedziczył urodę po mamie. 

Reklama

Co ciekawe, po dokładnym przejrzeniu profilu Pauliny w mediach społecznościowych, okazuje się, że już wcześniej wstawiała zdjęcia z chłopcami. Stąd wiemy, że Borys to kopia taty, a Alex mamy. 

4595938

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Zakościelny | dzieci gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje