Reklama
Reklama

Maciej Stuhr kpi z Ala Pacino. "Moi teściowe jeszcze się nie znają"

Maciej Stuhr (47 l.) zakpił z późnego ojcostwa. Aktor szybko policzył, gdzie teraz jest przyszła matka jego dziecka, jeśli miałby zamiar pójść w ślady Ala Pacino (83 l.) czy Roberta De Niro (79 l.) .

Maciej Stuhr pod wrażeniem

Maciej Stuhr jak widać śledzi plotki ze świata show biznesu. Właśnie pod koniec maja hollywoodzki aktor Al Pacino poinformował, że wraz ze swoją 29-letnią partnerką oczekują przyjścia na świat dziecka. Informacja ta musiała zrobić spore wrażenie na Stuhrze, bo odniósł się do niej w swoich mediach społecznościowych.

Al Pacino i Robert De Niro - ojcowie po 80.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że zbliżający się do osiemdziesiątki Robert De Niro podczas jednego z wywiadów dla kanadyjskiej telewizji, oświadczył nagle, że... niedawno znów został ojcem! Okazuje się, że jest to już siódmym dzieckiem gwiazdora. Matką siódmego dziecka jest znacznie młodsza od Roberta De Niro Tiffany Chen (45 l.), instruktorka sztuk walki.

Reklama

W ślady hollywoodzkiego kolegi poszedł też Al Pacino. 29-letnia partnerka gwiazdora  Noor Alfallah (29 l.) jest już w ósmym miesiącu ciąży. Pacino ma już trójkę z poprzednich związków. Pierwsze z nich niedługo będzie świętować 34. urodziny - to Julie Marie ze związku z trenerką aktorstwa Jan Tarrant. Aktor z związku z Beverly D’Angelo doczekał się też bliźniaków: syna Antona Jamesa i córki Olivii.

Maciej Stuhr kpi z późnego ojcostwa

Maciej Stuhr był pod dużym wrażeniem rewelacji o późnym ojcostwie hollywoodzkich gwiazdorów. Dokonał odpowiednich obliczeń. Wyszło mu, że gdyby sam poszedł w ślady Ala Pacino czy Roberta de Niro i zamarzył o dzieciach w wieku 80 lat, na dodatek znalazłby sobie dużo młodszą partnerkę, to... jego ewentualni teściowie, czyli rodzice owej partnerki prawdopodobnie jeszcze się nie znają!

Zobacz też:

Robert De Niro miał wypadek na planie najnowszego filmu

De Niro ojcem po raz szósty

Maciej Stuhr poinformował o stanie zdrowia ojca. "Przebywa na OIOMie"

Jerzy Stuhr reaguje na wyrok w sprawie jazdy po alkoholu. Po stronie aktora nie widać skruchy


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Al Pacino | Maciej Stuhr | Robert de Niro
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy