Reklama
Reklama

Maciej Musiał promuje serial Netflixa "1899" gołą klatą. Będzie hitem jak "Dark"?

Maciej Musiał (27 l.) ma wyjątkowe szczęście do produkcji Netflixa. Młody aktor występował już krótkie role epizodyczne w "Wiedźminie", a teraz w serialu "1899", za który odpowiadają twórcy kultowego już serialu "Dark" na Netflixie. Jaką rolę ma Maciej w nowym hicie?

Maciej Musiał zagrał w nowym serialu Netflixa "1899". To tajemniczy horror kostiumowy w stylu "Dark" opowiadający o grupie imigrantów podróżujących do Ameryki na przełomie wieków. Tym razem młody aktor miał trochę większą rolę niż w "Wiedźminie" Netfliksa. Jak wypadnie polski aktor na tle innych członków ekipy serialu? 

Maciej Musiał promuje serial Netflixa "1899" gołą klatą. Będzie hit jak "Dark"?

Maciej Musiał zagrał w serialu Olka, który pracuje w pocie czoła w kotłowni statku. Tym razem jego postać będzie grała dłużej niż kilka minut. Podczas oglądania będzie można usłyszeć, jak Maciej... przeklina po polsku!

Reklama

W serialu "1899" występujący aktorzy mówią w swoich ojczystych językach. Jak tłumaczą twórcy serialu, którzy byli też odpowiedzialni za stworzenie serialu "Dark" chcieli, aby wszystko wyglądało jak najbardziej autentycznie.

"Bycie wiernym kulturom i językom było naprawdę ważne, nigdy nie chcieliśmy mieć postaci z różnych krajów, ale wszyscy mówią po angielsku" - tłumaczył Jantje Friese dla "Deadline".

Netflix: kiedy premiera serialu "1899"? Maciej Musiał zachęca do oglądania

Serial Netflixa "1899" miał premierę dziś, 17 listopada 2022 roku. 

Na Instagramie Maciej Musiał zachęca do oglądania serialu "1899" z jego udziałem, dodając gołą klatę. Fanki na pewno są zadowolone!

Widać, że Maciej Musiał bardzo cieszy się z udziału w projekcie, ponieważ zachęca swoich fanów do wrzucania stories na temat serialu, które będzie udostępniał.

O czym jest serial Netfliksa "1899"?

Statek wypływa z Europy. Pasażerowie to mieszanka europejskiego pochodzenia imigrantów z Londynu, którzy chcą dotrzeć do Nowego Jorku. Ich podróż przybiera nieoczekiwany obrót, gdy odkrywają kolejny statek migrantów dryfujący po otwartym morzu. To, co znajdą na pokładzie, zmieni ich podróż do ziemi obiecanej w przerażający koszmar.

Znając "Dark", twórcy nowego serialu przygotowali mnóstwo zagadek, dreszczyku emocji i podróży w czasie.

Serial "1899" na Netflixie: obsada

W serialu "1899" oprócz Macieja Musiała zobaczymy niemieckich, beligijskich, angielskich, francuskich aktorów.

Obsada serialu "1899" wygląda następująco: Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Lucas Lynggaard Tonnesen, Rosalie Craig, Clara Rosager, Maria Erwolter, Yann Gael, Mathilde Ollivier, Jose Pimentao, Isabella Wei, Gabby Wong, Jonas Bloquet, Fflyn Edwards, Alexandre Willaume i Anton Lesser.

Netflix: ile odcinków ma serial "1899"?

Serial "1899" ma osiem odcinków. Wszystkie odcinki dostępne są już do obejrzenia na Netfliksie.

Zobacz też:

Maciej Musiał zdjął koszulkę. Fani porównali go do Brada Pitta

Maciej Musiał stracił dziadka. Aktor podzielił się wzruszającym pożegnaniem...                       

Maciej Musiał głaszcze nogi kobiety podczas jazdy. Fani ostro krytykują jego zachowanie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy