Reklama
Reklama

Maciej Musiał naprawdę to zrobił. Rafał Maserak miał łzy w oczach

Maciej Musiał (29 l.) świetnie wykorzystał szansę, jaką dał mu serial „Rodzinka.pl”. W wieku 29 lat jest już uznanym aktorem z dyplomem krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych i producentem. Niedawno okazał się też naturalnym talentem tanecznym. Musiał uchodzi za faworyta wiosennej edycji „Tańca z gwiazdami”. W piątym odcinku swoim występem wzruszył do łez weterana show, Rafała Maseraka.

Wiosenna edycja „Tańca z gwiazdami”, 14. emitowana w Polsacie, a 27. ogółem, obfituje w gwiazdy. Niektóre z nich przechodzą z odcinka na odcinek głównie dzięki popularności, jaką cieszą się wśród widzów, inne zaś wykazały się talentem tanecznym, o który nikt wcześniej ich nie podejrzewał. 

Za jednego z faworytów show uchodzi Maciej Musiał. Przemawia za nim zarówno sympatia widzów, jak i noty, wystawiane przez jurorów. Musiał jest uważany za tego spośród dziecięcej obsady „Rodzinki.pl”, komu udało się najlepiej wykorzystać szansę, oferowaną przez popularny serial. 

Reklama

Maciej Musiał staranie planuje swoją karierę

W przeciwieństwie do innych gwiazd, wypromowanych przez serial, którzy, jak Julia Wieniawa, zdecydowali się zdobywać doświadczenie aktorskie w praktyce, Musiał postawił na studia kierunkowe

3 lata temu zdobył dyplom Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, ma na koncie wiele ról, w tym w produkcjach międzynarodowych, miał okazję sprawdzić się jako prezenter programów rozrywkowych i wielkich gal, a od pewnego czasu coraz odważniej próbuje swoich sił jako producent

Nieoczekiwanie wyszło też na jaw, że dysponuje wrodzonym talentem tanecznym, o co wcześniej mało kto go podejrzewał. 

Maciej Musiał coraz lepiej radzi sobie na parkiecie

Obok Anity Sokołowskiej i Roxie Węgiel uchodzi za faworyta 14. edycji „Tańca z gwiazdami”, a jego występ w niedzielnym odcinku dosłownie wycisnął łzy z oczu jednego z jurorów. 

Maciej Musiał i jego taneczna partnerka oraz trenerka, Daria Syta wykonali chorografię współczesną do piosenki  z animacji Disneya „Herkules”. Aktor nie ukrywał, że ten film przypomina mu beztroskie chwile dzieciństwa, spędzone z dziadkiem. 

Na filmiku  z przygotowań wyznał, że chce swój występ zadedykować zmarłemu 2 lata temu dziadkowi. Musiał jest z niego bardzo dumny, czemu trudno się dziwić. Dziadek aktora, Marian Markiewicz ps. „Maryl” był człowiekiem o niezwykłej, patriotycznej biografii. Po jego śmierci 25 października 2022 roku aktor zamieścił  na Instagramie poruszający wpis:

„Żegnaj, Dziadku. Dałeś mi tak wiele (…). Nigdy nie czułeś się bohaterem. Ale nim byłeś”. 

Rafałowi Maserakowi puściły tamy

Przekaz, który Musiał zawarł w swojej choreografii wycisnął łzy z oczu Rafała Maseraka. Weteran „Tańca z gwiazdami”, który w 14. edycji debiutuje w roli jurora, wyznał:

„Utożsamiam się z twoją historią, bo mój dziadek też był moim wzorcem. Ten taniec nie tylko mnie wzruszył, ale i skradł moje serce”.

Maciej i Daria zdobyli 4 dziesiątki. Jedynie Anicie Sokołowskiej i Jackowi Jeschke udało się im dorównać i zakończyć piąty odcinek maksymalną ilością punktów. 

Na oficjalny  profilu programu na Instagramie nie zabrakło opinii, że Maciejowi na parkiecie mogły sprzyjać też czerwone bokserki, które przez chwilę mignęły zza spodni. 

Jak powszechnie wiadomo, szczególnie wśród maturzystów, czerwona bielizna to murowany przepis na sukces. Jak pisali widzowie:

„Założenie czerwonych bokserek na szczęście się opłaciło. Zdecydowanie zasłużone! Leć po wygraną Maciek!”

Zobacz też:

Wyszła prawda ws. Macieja Musiała. Tyle pieniędzy potrzebuje na godne życie

Maciej Musiał potwierdził, co się szykuje. Takich zmian mało kto się spodziewał

Miał okazję pracować ze swoim idolem. Na planie bał się odezwać w jego obecności

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | Taniec z Gwiazdami 14 | Rafał Maserak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy