Reklama
Reklama

Maciej Musiał potwierdził, co się szykuje. Takich zmian mało kto się spodziewał

Maciej Musiał ostatnimi czasy ciężko pracuje. Aktor nie tylko zdecydował się na udział w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie wylewa siódme poty, trenując przed występem w najnowszej edycji show Polsatu, ale angażuje się również w produkcję serialu. Okazuje się, że gwiazdor może liczyć na pomoc. W główkowaniu nad projektem pomaga mu Joanna Okuniewska, która w niedawnym wywiadzie ujawniła, jak się sprawy mają. Doszło do pewnego opóźnienia…

Musiał zaangażował się w produkcję serialu. Połączył siły z gwiazdą podcastów

Maciej Musiał od pewnego czasu dokłada wszelkich starań, by wspólnie z polską podcasterką Joanną Okuniewską, stworzyć serial o związkach, zauroczeniach, miłosnych rozczarowaniach, czyli tematach, które internetowa twórczyni chętnie podejmowała w swoich słuchowiskach - "Tu Okuniewska" i "Ja i moje przyjaciółki idiotki".

30-latka postanowiła bowiem, że po zakończeniu pracy nad podcastami, chce spróbować sił w czymś zupełnie nowym. Projekt potraktowała wyjątkowo poważnie i zaprosiła do współpracy szereg specjalistów na czele ze znanym polskim aktorem.

Reklama

"Maciek Musiał jest od samego początku w tym projekcie jako współproducent. Nie mogę powiedzieć za dużo, ale to, co mogę powiedzieć, to to, że już kształt scenariusza został finalnie dopieszczony. Uważam, że to jest najdłuższy projekt w ogóle, w jakim brałam udział. Najbardziej wielowątkowy. Bierze w nim udział mnóstwo ludzi" - zdradziła Joanna Okuniewska w rozmowie z Plejadą.

Okuniewska ujawnia szczegóły tajemniczego projektu. Liczyła, że uwinie się w "dwa tygodnie"

Joanna Okuniewska nie ukrywa, że rozmiar projektu mocno ją zaskoczył, ponieważ z początku spodziewała się, że prace nad scenariuszem zdoła skończyć w dwa tygodnie, a tak się nie stało. Rozwleczony proces twórczy sprawił jednak, że odbiorcy dostaną skrzętnie przemyślany i świetnie skonstruowany produkt.

"Miałam wrażenie, że ten serial po prostu zostanie napisany w dwa tygodnie i wyjdzie. A okazuje się, że bardzo wiele osób ma coś do powiedzenia. Ale cieszę się, bo jakość bardzo wysoka przez to, że tyle osób kontroluje, jak będzie wyglądał serial"- dodała.

Kluczem do sukcesu w przypadku nowej produkcji Musiała i Okuniewskiej może być prosta i przyjemna fabuła, skupiająca się na... miłości.

"Będziemy opowiadać o perypetiach pewnych dwudziestokilkulatek przeprowadzających się, nawiązujących różne relacje. I to będzie też, myślę, historia taka bardzo uniwersalna, nie tylko o miłości, ale też przyjaźni i o takiej społeczności, która się tworzy dzięki temu, że ludzie opowiadają sobie historię miłości" — wyjawiła.

Zobacz też:

Była dziewczyna Macieja Musiała zaręczona. Niewiarygodne, czemu rozstała się ze znanym aktorem

Znamy kolejnych uczestników "Tańca z gwiazdami". To gorące nazwiska

Zniknięcie Macieja Musiała wprawiło ludzi w konsternację. Zrezygnował z "Tańca z Gwiazdami"? Głos zabrała produkcja

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy