Reklama
Reklama
Tylko u nas

Znamy kolejnych uczestników "Tańca z gwiazdami". To gorące nazwiska

"Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami" już niedługo zagości na ekranach. To już 16. edycja tanecznego show Polsatu. Tym razem do udziału zaproszono wyjątkowe osoby. Pomponik jako pierwszy podał nazwisko Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Teraz mamy potwierdzone informacje o dwóch kolejnych gwiazdach.

"Taniec z gwiazdami". Od 3 marca w Polsacie

"Taniec z gwiazdami" to jeden z hitów stacji Polsat. Widzowie nie mogą się już doczekać kolejnego wydania programu. Jak informuje Polsat, program pojawi się już 3 marca i kolejne odcinki tanecznego show będzie można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20.00 w Polsacie. A kto wystąpi?

Reklama

Polsat potwierdził, że w 16.edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpią Maciej Musiał, Roksana Węgiel i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, o której udziale w programie Pomponik pisał jako pierwszy.

"Taniec z gwiazdami". Maciej Musiał

Macieja Musiała nie trzeba nikomu przedstawiać. To aktor absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Pierwszy raz na szklanym ekranie pojawił się w wieku 6 lat. Od tamtej pory wystąpił w wielu produkcjach, nie tylko telewizyjnych, ale również filmowych. Popularność zdobył dzięki roli Tomka Boskiego serialu "rodzinka.pl". 

Publiczność miała okazję zobaczyć go także w takich serialach jak: "Ojciec Mateusz", "Ludzie Chudego", "Ranczo", "Hotel 52", "Prawo Agaty". Ponadto wcielił się w rolę Jaśka Meli w pełnometrażowej produkcji kinowej "Mój Biegun", opowiadającej o zmaganiach najmłodszego w historii zdobywcy obu biegunów w ciągu jednego roku, który jest niepełnosprawny. Wiosną 2013 roku dołączył do ekipy The Voice Of Poland, gdzie pełnił funkcję współprowadzącego.

Aktor zagrał również jedną z głównych ról w pierwszej polskiej produkcji platformy Netlflix - serialu "1983", którego był także koproducentem. Maciek wziął także udział w długo wyczekiwanej produkcji Netflixa - amerykańskim "Wiedźminie". Z kolei w 2019 roku amerykański magazyn Forbes umieścił go na liście najbardziej wpływowych gwiazd w Europie w rankingu "30 under 30".

W 2022 roku na platformie Netflix ukazał się serial "1899" niemieckiej produkcji z międzynarodową obsadą. Maciej wcielił się w nim w jedną z kluczowych ról. Serial zdobył uznanie wśród widzów i był jedną z najlepiej ocenianych produkcji.

"Taniec z gwiazdami". Roksana Węgiel

Kolejną z gwiazd "Tańca z gwiazdami będzie Roksana Węgiel19-letnia piosenkarka jest autorką tekstów i najpopularniejszą nastolatką w naszym kraju. Jako pierwsza w Polsce zwyciężyła w międzynarodowym konkursie Eurowizji Junior, co czyni ja już postacią historyczną. Jej płyty oraz single pokrywają się platyną, a na koncert przychodzą dziesiątki tysięcy fanów.

Dzięki swojemu wyczuciu stylu i niesztampowej urodzie jest ona ambasadorką międzynarodowych marek premium np. Tezenis. Została najlepszą marką osobistą 2023 r., w kategorii "Inspiracja młodego pokolenia".

Roksana zdobyła też wiele nagród wokalnych takich jak: MTV Europ Music Awards, Bestseller Empiku, Bursztynowego Słowika czy innych jak: Nickelodeon Kids Choice Awards, gwiazdy plejady debiut roku. Wielokrotnie była też nominowana do Fryderyków.

"Taniec z gwiazdami". Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to kolejna gwiazda 16. edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka znana z serialu "Klan". Prywatnie mama Antka, Jaśka, Julii, Marceliny i Ksawerego. Wykreowała Grażynkę z Klanu - należącą do panteonu postaci serialowych w Polsce.  Jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek. Wspierająca, otwarta i aktywnie działająca producentka, dla której najważniejsze w życiu są spotkania bez granic. Od paru lat w Kudowie-Zdroju łączy polskich i czeskich artystów na Festiwalu im. Pawła Królikowskiego, który organizuje z rodziną, wypełniając testament męża i spełniając się w roli mecenaski kultury na arenie międzynarodowej.

Zobacz też:

To nie koniec zmian w "Tańcu z Gwiazdami". Słychać coraz głośniejsze plotki o jurorach i uczestnikach

"Taniec z gwiazdami": Izabela Janachowska odchodzi. Oficjalnie potwierdziła

Wydało się, ile za odcinek "Tańca z Gwiazdami" dostanie Ostrowska-Królikowska


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Taniec z gwiazdami" | Maciej Musiał | Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy