Reklama
Reklama

Była dziewczyna Macieja Musiała zaręczona. Niewiarygodne, czemu rozstała się ze znanym aktorem

Maciej Musiał nie słynie co prawda z licznych i głośno komentowanych w sieci miłości, jednak pojawiło się kilka wybranek, które zatrzymały go przy sobie na dłużej. Jedną z takich dziewczyn była 33-letnia dziś Natalia Uliasz. Aktor spotykał się z nią w 2018 roku - był wtedy dobrze prosperującym aktorem, a ona została finalistką konkursu Miss Polonia. Choć związek się nie udał, każde z nich ułożyło sobie życie po swojemu. Dziewczyna jest już nawet zaręczona. Oto jej wybranek.

Maciej Musiał i jego związki. W 2018 spotykał się z wyjątkową modelką

Maciej Musiał to znany aktor, który oszczędnie podchodzi do dzielenia się szczegółami swojego miłosnego życia. Co prawda widywano go z takimi nazwiskami, jak Weronika Targońska, Olga Buława czy nawet plotkowano o jego relacji z Kingą Dudą, to jednak żadna z tych relacji nie była medialna.

W gronie partnerek Musiała, o których było wiadomo coś więcej znalazła się za to modelka Natalia Uliasz. Zakochanych widywano razem w 2018 roku. Niestety, para długo nie pocieszyła się swoją obecnością.

Reklama

Związek Macieja Musiała i modelki zakończył się z powodu aktora?

Jak donosił informator "Faktu", związek z Natalią zakończyły priorytety dobrze prosperującego w 2018 roku aktora:

"Maciek ostatnio skupił się na rozwoju zawodowym i po prostu nie miał czasu na życie prywatne. Do tego Natalia uczy się w szkole aktorskiej w Hollywood, co było kolejną przeszkodą w stworzeniu stałego związku. Doszedł więc do wniosku, że nie ma co ciągnąć tej relacji".

Natalia Uliasz zaręczona. Podzieliła się zdjęciami z rajskich zaręczyn

Natalia Uliasz dziś ma 33 lata i jest szczęśliwie zakochana. Szczęśliwym partnerem jest Guy Hilkevich, związany z warszawskim klubem i restauracją "Sen".

Na Instagramie modelka dopiero co ogłosiła, że para się zaręczyła. Wszystko wskazuje, że wzruszające "tak" padło podczas rajskich wakacji, z których fotki już krążą po sieci. Natalia Uliasz pochwaliła się nawet pięknym pierścionkiem zaręczynowym.

"Chyba można powiedzieć, że to poważne! I szczerze to nie mogę się doczekać, aż będę Cię wkurzać do końca życia" - napisała pod fotografiami.

Pod wpisem nie brakuje serdecznych gratulacji od internautów.

Ponieważ dziewczyna przy okazji podzieliła się fotkami narzeczonego (a i wcześniej na jej profilu ich nie brakowało), trzeba przyznać... mężczyzna bardzo pasuje do modelki! Razem prezentują się jak wyjątkowo zgrany duet. Pewnie wiele internautek powiedziałoby w tej sytuacji, że Guy Hilkevich nie ustępuje urodzie dawnemu obiektowi westchnień modelki...

Kim jest Natalia Uliasz? To doświadczona i wykształcona modelka

Przed Natalią wielkie plany weselne? Być może. Na razie nie zdradziła, jak zakochani planują wypowiedzieć sakramentalne "tak". Wiadomo za to, że modelka będzie musiała nieco przebudować swój napięty od lat grafik.

Natalia pochodzi z Bytomia, a karierę modelki rozpoczęła już w wieku 15 lat. Następnie ukończyła szkołę aktorką w Hollywood, więc zawodowo była mocno związana z profesją byłego chłopaka, Macieja Musiała. Dziewczyna została nawet finalistką konkursu Miss Polonia 2018. Aktualnie prowadzi dwa życia - jedno w Polsce, w Warszawie, a drugie na pięknej wyspie Bali.

Uliasz jest też dobrze zapowiadającą się influencerką. Na Instagramie obserwuje ją ponad 30 tysięcy osób.

Czytaj też:

Znamy kolejnych uczestników "Tańca z gwiazdami". To gorące nazwiska

Zniknięcie Macieja Musiała wprawiło ludzi w konsternację. Zrezygnował z "Tańca z Gwiazdami"? Głos zabrała produkcja

Latami wspierała Macieja Musiała, lecz mało kto o tym wiedział. Prawda na jej temat nareszcie wyszła na jaw

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy