Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości": tym razem w kryjówce było "erotico"...

To już piętnasty odcinek „Love Island. Wyspa Miłości”! Kolejna para wylądowała w kryjówce! Maciej postanowił zerwać z Anią, a Piotr zdobył się na śmiałe deklaracje w stosunku do Stelli… Było naprawdę gorąco!

Wszystko wskazuje na to, że Maciej ma już nowy obiekt westchnień! Wyspiarz stwierdził, że z Anią to już przeszłość i teraz chce poznać Zarę! Jego typem jest "mała czarna". Ania o blond włosach z całą pewnością nie pasuje więc do tego opisu...

Dziewczyna może liczyć na wsparcie swoich koleżanek! Waleria stwierdziła, że Maciej do nowej dziewczyny czuje tylko pociąg fizyczny. "Chciałby ją robić" - zauważyła.

Na rozluźnienie atmosfery mężczyźni przygotowali wyjątkowy pokaz dla swoich wybranek. Każdy z panów mógł odkryć swoje damskie oblicze i zaprezentować się na wybiegu.

Dziewczyny były zachwycone i bardzo podobały im się występy wyspiarzy w kolorowych sukniach i na niebotycznie wysokich szpilkach!

Nie zabrakło również poważnych rozmów! Stella wybrała się na pogawędkę ze swoim wybrankiem. Ten wyznał jej, że zaczyna się przed nią otwierać, jednak wyspiarka nie zauważyła tejże zmiany w zachowaniu Piotra.

"Tak naprawdę, jak stąd wyjdziemy, to się nie skończy, tylko dopiero zacznie" - powiedział Stelli.

Ona wciąż nie jest pewna, co Piotr do niej czuje. Zdradziła, że widzi jego gesty, ale wciąż ma wątpliwości, czy jej wybranek faktycznie traktuje ją na poważnie.

Reklama

Waleria i Piotrek poszli do kryjówki! Piotr wyznał, że najpierw będzie "romantico", a potem przejdzie do "erotico". Czy pomiędzy nimi do czegoś doszło? Wytatuowany Piotr doskonale spędził czas! Stwierdził nawet, że poczuł się jak na wyjeździe z dziewczyną w górach.

Maciej w trakcie rozmowy z Zerą stwierdził, że Ania była "boją na przetrwanie", po czym definitywnie zakończył ich "związek".

"Przemyślałem to wszystko, to jakieś naciągane było. Nie widziałem w tym sensu" - zwierzył się dziewczynie w trakcie pożegnalnej rozmowy.

Marcin postanowił poznać nieco Dominikę. Wyspiarz zdradził, że nigdy nie wybaczyłby zdrady, jednak Dominika nie do końca podzieliła jego obawy. Mówiła jednak tak zagadkowo, że chyba sam Marcin nie do końca ją zrozumiał.

Czym byłoby jednak "Love Island. Wyspa Miłości" bez przeparowania? Uczestnicy ponownie znaleźli się w kręgu ognia! To był ważny wybór dla nowych dziewczyn!

Dominika postawiła na Marcina, a Zera wyznała, że chce bliżej poznać Macieja.

Pasują do siebie?

Pomponik.pl jest patronem medialnym programu.

Zobacz nasz raport poświęcony "Love Island. Wyspa Miłości"

Nie czekaj na premierę TV! Wszystkie odcinki i dodatkowe materiały "Love Island. Wyspa miłości" możesz oglądać przedpremierowo w Ipli! Zyskaj dostęp do nieemitowanych wcześniej fragmentów oraz poznaj wszystkich uczestników. Kliknij tutaj i oglądaj co chcesz, kiedy chcesz, tylko w serwisie Ipla.tv! pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy