Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości". Robert zdobywa kobiety spojrzeniem niebieskich oczu! Odnajdzie miłość?!

Już za kilka dni spragnieni miłości single będą mogli poznać się ze sobą na Wyspie Miłości w Hiszpanii! 28 lutego o godz. 22:10 w Polsacie startuje 5. edycja „Love Island. Wyspa Miłości”. Komu tym razem uda się odnaleźć uczucie w programie i zgarnąć 100 tys. złotych?

Już w najbliższy poniedziałek 28 lutego o godz. 22:10 w Polsacie rozpoczyna się 5. edycja randkowego show "Love Island. Wyspa miłości"! Atrakcyjne singielki i single, w ciągu kilku tygodni spędzonych w willi na wybrzeżu Hiszpanii, będą próbowali odnaleźć własną drogę do miłości, dobrze się przy tym bawiąc. 

Kim jest najnowszy uczestnik?!

Robert Pietrek to kolejny uczestnik Miłosnej Wyspy, który będzie miał szansę odnaleźć drugą połówkę w programie. 

31-latek to spokojny, ułożony i zrównoważony facet, który zdobywa kobiety spojrzeniem niebieskich oczu i ciekawą rozmową. Islander pochodzi z Rudy Śląskiej, a na co dzień jest trenerem piłkarskim juniorów!

Reklama

Cierpliwy i opanowany, nie daje się wyprowadzić z równowagi, ale jako zodiakalny baran jest na tyle uparty, żeby realizować swoje plany. Sport jest istotną częścią jego życia, podobnie jak spotkania z przyjaciółmi. Dobry i uważny słuchacz, co mocno podnosi jego notowania u kobiet.

Na Wyspie chciałby spotkać kobietę, w której znalazłby oparcie. Organizując randkę, potrafi wykazać się kreatywnością, wie, że w stałym związku trzeba się starać, aby uczucie nie wygasło...

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już w poniedziałek 28 lutego o godz. 22.10 na antenie Telewizji Polsat.

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości". Wiadomo, jak wygląda lektor programu! Co za przystojniak!

Ta piękność to nowa uczestniczka "Love Island"! Zdradza, jaki jest jej "wymarzony facet"

Rząd znosi większość obostrzeń. Zostają maseczki

Nowe przypadki koronawirusa. Dane Ministerstwa Zdrowia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 5" | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy