Reklama

Reklama

Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości": Nowa uczestniczka wygląda, jak Kardashianka! Będzie gorąco

5. sezon "Love Island. Wyspa miłości" już na antenie Telewizji Polsat codziennie o godzinie 22.10! Gorące atrakcyjne singielki i single, w ciągu kilku tygodni spędzonych w willi na wybrzeżu Hiszpanii, będą próbowali odnaleźć własną drogę do miłości. Czy i komu to się uda? Do programu pewnym krokiem wkroczy nowa uczestniczka! Kim jest i jakie ma zamiary?

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłościjuż za nami. Okazuje się, że w programie od samego początku nie brakuje niespodzianek i nagłych przetasowań. Teraz w willi pojawiła się nowa uczestniczka Roxana. Czy 25-latka z Gniezna namiesza?

Kim jest nowa uczestniczka Love Island?

Roksana Tasiemska, 25-letnia mieszkanka Gniezna, jest właścicielką butiku. To pogodna, szczera i uczuciowa dziewczyna, która potrafi się dobrze bawić i na imprezkach i w domowym zaciszu, ale koniecznie w towarzystwie oddanych przyjaciół

Reklama

Lubi aktywnie spędzać czas w siłowni. Najbardziej dumna jest z samozaparcia, które pozwala jej iść naprzód przez życie i pokonywać przeciwności. Wie, że podoba się facetom. Ma wąską talię, jest szersza na dole i górze, co sprawia, że często nazywają ją Kardashianką.

W związku szuka lojalności i szczerości, jej wymarzony facet to wysoki, zbudowany brunet, przy którym poczuje się malutką iskierką. Romantyczne marzenie, to randka przy świecach nad brzegiem morza. Jest spóźnialska, ale chęć poznania ciekawych ludzi i znalezienia miłości sprawiła, że na Wyspę przyszła w samą porę.

Oglądajcie kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości" już jutro o godz. 22.10 na antenie Telewizji Polsat!

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

***

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości". Pierwszy odcinek 5. edycji show!

"Love Island. Wyspa Miłości". Rekordowo krótki pobyt w programie i... gorąca randka! Poleciały iskry!

"Love Island. Wyspa Miłości": Wysportowany Radek namiesza w willi! Nie wszyscy będą zadowoleni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 5 | Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy