Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości". Za nami pierwszy odcinek show! Zaskakujące, co stało się pod osłoną nocy!

Oficjalnie otwieramy 5. sezon „Love Island. Wyspa Miłości”! Tym razem uczestnicy poznali się pod osłoną nocy. Co działo się pierwszego wieczoru nad brzegiem Morza Śródziemnego? Jedno jest pewne - było naprawdę gorrrąco!

5. edycja "Love Island. Wyspa Miłości" rozpoczęła się o zmroku! O romantyczną atmosferę zadbali przystojni single i niezwykle gorące singielki! Pierwsi w willi pojawili się panowie. 

Konrad polsko-szwedzka krew, na co dzień jest żołnierzem, a dodatkowo handluje. W Krakowie można go spotkać w krakowskich klubach, gdzie "obstawia wejścia". Jest osobą pedantyczną, a jego pomysł na podryw to udawanie niedostępnego.

Włodek, Włodo zawodowo jest operatorem w fabryce. Chwali się, że ma jeden ukryty tatuaż. Postanowił nie zdradzać jednak jego lokalizacji... Szuka "malutkiej czarnulki". Dziewczyny, które uwielbiają medycynę estetyczną - muszą mieć się na baczności, bo Włodo nie lubi nadmiernej ingerencji chirurgów plastycznych.

Reklama

Łukasz urodził się w Polsce, ale jako kilkuletnie dziecko wyjechał z rodzicami do Niemiec. Uwielbia łowić ryby i... Polki. To właśnie dlatego zgłosił się do "Love Island". Wyspiarz na co dzień zajmuje się mechaniką, więc panie nie muszą się obawiać o swoje samochody.

Michał, nazywany przez znajomych "Johnny Bravo" uwielbia kulturystykę i fitness. Jest zdobywcą brązowego medalu na Mistrzostwach Polski. Szuka optymistki z długimi nogami. Michał dziewczyny będzie olśniewać swoim tańcem, który pieszczotliwie nazywa "żelką".

31-letni Robert to Ślązak z krwi i kości. Robert pracuje w korporacji, jednak uwielbia trenować dzieci w piłce nożnej. Ma zamiar postrzelać trochę goli w programie. Szuka dziewczyny o latynoskich kształtach. 

Karolina Gilon olśniła Wyspiarzy

W willi w końcu pojawiła się Karolina Gilon. W błyszczącym garniturze olśniła Wyspiarzy. Prowadząca zagadywała ich o sprawdzone sposoby na poderwanie płci przeciwnej, upodobania, tatuaże i najgłębiej skrywane sekrety. 

W końcu przyszedł czas na pierwsze parowanie w 5. edycji "Love Island. Wyspa Miłości" - tym razem to dziewczyny wybierały partnera, z którym chcą stworzyć parę.

Wielkie wejście dziewczyn

Jako pierwsza w willi pojawiła się Iwona! Po uśmiechach panów można było wywnioskować, że 25-latka szczególnie przypadła im do gustu! Iwona od roku jest singielką, a z byłym ukochanym rozstała się... trzy miesiące przed ślubem. Okazało się, że wszystko było gotowe, oprócz Wyspiarki! Najgorsza pierwsza randka? Iwona twierdzi, że to ta, która zakończyła się... seksem.

Przed Iwoną pierwsza trudna decyzja! Sprawę ułatwił Konrad, który zrobił krok do przodu! Wyspiarce również spodobał się Krakus i to właśnie jego wybrała.

Kolejne wielkie wejście na wyspie miłości należało do Kamili!! 24-latka przyjechała z Częstochowy i na co dzień pracuje jako "barberka". Zawodowo zajmuje się więc strzyżeniem mężczyzn! Kamila ma 22 tatuaże i uwielbia zarażać ludzi pozytywnym nastawieniem.

Michał nie potrafił ukryć tego, jak wielkie wrażenie zrobiła na nim uczestniczka. Od razu postanowił zrobić krok do przodu! Wyspiarce również spodobał się Islander i postanowiła dać mu szansę!

Ania z Kielc wie, jak zadbać o swoje ciało. Trenerka personalna przyznała jednak, że mężczyźni czasami bali się do niej podejść i podobno zyskuje przy bliższym poznaniu.

Gdy Ania pojawiła się na Wyspie Miłości, Robert aż zaniemówił! Stwierdził, że Ania jest 10/10, jednakże nie zdecydował się na krok do przodu. Wyspiarka postanowiła jednak nieco popsuć szyki i... wybrała Michała! Kamila została bez pary.

Jako czwarta w show pojawiła się Julia. Gdańszczanka, studiująca na AWF-ie, od razu przyznała, że nie lubi egocentrycznych mężczyzn. Dla niej faceci zaczynają się od 185 centymetrów. Julia mówi to, co czuje, a zamiast kwiatów, woli dostawać od mężczyzn... słodycze!

Julia postanowiła dać szansę Robertowi. Mimo że Wyspiarz nie przejął inicjatywy i nie zrobił kroku do przodu, to i tak, gdy ich wzrok się spotkał - poleciały iskry.

Ostatnia do willi weszła Patrycja! 21-latka z Poznania zajmuje się fotomodelingiem, uwielbia tańczyć i śpiewać. Podobają jej się wytatuowani mężczyźni, których jednak nie podrywa. To oni zabiegają o Patrycję, a ona... się temu poddaje. Czy o jej uwagę będzie zabiegał Włodek? Z całą pewnością będzie miał szansę, bo to właśnie jego wybrała Islanderka.

Wydawało się, że największe emocje już za nimi..., jednak w Love Island nigdy nie wiadomo co za chwilę się wydarzy... nowe pary nie zdążyły jeszcze ochłonąć, a już do Kręgu Ognia do grupy dołączyły dwie piękne kobiety.

30-letnia trenerka personalna Oliwia i Agnieszka, 31-letnia cheerleaderka z Rybnika, które śmiało włączą się do rywalizacji o serca Wyspiarzy.

Wyspiarze mieli okazję się poznać!

Pora się lepiej poznać! Patrycja już została określona przez swojego wybranka "małolatą". Okazało się, że najłatwiejszym tematem był... wzrost. Kiedy już wyspiarze ustalili, kto, ile mierzy - przyszła pora na dyskusję o związkach.

Kamilę i Łukasza połączyły tatuaże. Nieco trudności sprawiło im co prawda rozpoznanie ptaka, który zdobi wytatuowane ramie Wyspiarza, ale później rozmowa toczyła się już w najlepsze!

Michał i Ania rozpoczęli rozmowę o swoim wieku, a później przyszła pora na rozmowę o zawodach. Okazało się, że obydwoje zajmują się fitnessem.Konrad i Iwona również postanowili przełamać lody, rozmawiając o swoich pracach i o... dzieciach. 

Robert i Julia chcieli przede wszystkim poznać swoje typy. Studentka AWF przyznała, że wygląd nie ma takiego znaczenia, jak bogate wnętrze. Robert przyznał, że ważne dla niego, żeby dziewczyna dbała o siebie, ale zwraca uwagę na pośladki i nogi, jednak najważniejsze jest to, żeby miała dobrze poukładane w głowie. 

Jak minie Wyspiarzom pierwsza wspólna noc? Czy stworzone dziś pary przetrwają? Co przyniesie reszta wieczoru i następny dzień?

Oglądajcie kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości" już jutro o godz. 22.10 na antenie Telewizji Polsat!

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości". Wiadomo, jak wygląda lektor programu! Co za przystojniak!

"Hotel Paradise": Justyna walczy o życie! "Przepraszam, że nie pomagam Ukrainie"

Córka Władimira Putina kusi nagim ciałem na Instagramie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 5" | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama