Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości". Rekordowo krótki pobyt w programie i... gorąca randka! Poleciały iskry!

Islanderzy dopiero przed chwilą poznali się i stworzyli pierwsze pary, a już mają się czego obawiać.. W willi pojawiły się przecież dwie piękne kobiety Oliwia i Agnieszka, które wzbudziły spore zainteresowanie płci przeciwnej. Wieczorem - impreza powitalna... a później pierwsza wspólna noc, która okazała się bardzo spokojna...

Agnieszka i Oliwia starały się poznać nowych uczestników, a Islanderki przyznały, że nie czują się zagrożone w związku z pojawieniem się nowych dziewczyn w programie. 

Oliwia uspokoiła jednak dziewczyny, że nie ma zamiaru na razie oceniać facetów po wyglądzie. Przyznała, że nie ma on takiego znaczenia, bo już kilka razy się na nim "przejechała". Faceci byli jednak zgodni - im najbardziej spodobała się Oliwia.

Czas na przełamanie pierwszych lodów! Szampan i dzikie harce z całą pewnością rozluźniły nieco nastroje w willi miłości! Włodek postanowił poznać nieco bliżej Kamilę i jej... dziary. Patrycja patrzyła na ich rozmowę z wielkim niepokojem.

Oliwia ostro namieszała na Wyspie Miłości

Reklama

O poranku Panowie, nauczeni doświadczeniami uczestników poprzednich edycji, przyrządzili swoim partnerkom śniadanie. Ten gest bardzo spodobał się Patrycji, która wydaje się zainteresowana Włodkiem. Nieco problemów sprawiło jej jednak poprawne wymówienie jego imienia. Okazało się bowiem, że dużo łatwiej było jej nazywać go "Władkiem".

Julia przyznała, że pół-Niemiec coraz bardziej jej się podoba. Zrobiło się jednak niebezpiecznie, gdy Wyspiarz przyznał, że nienawidzi u kobiet dziurki w podbródku...

Włodek zdradził w rozmowie z Oliwią, że nie czuje ze swoją partnerką "wspólnego vibe’u" i chciałby poznać inne osoby. Wkrótce okazało się, że opiekuńczość Włodka rozciąga się też na inne dziewczyny - herbatka dla Partycji, była w pakiecie z rozmową i drugą herbatką dla Oliwii. 

Patrycja postanowiła zagrać nieco inną bronią i zaczęła wypytywać Włodka o jego... partnerki seksualne. Ten stwierdził jednak, że prawdziwi faceci nie rozmawiają na ten temat.

Rozmowy Wyspiątek przerwała wiadomość SMS. Czas by samotne dotąd Agnieszka i Oliwia wybrały partnerów. Islanderki musiały zapisać na tabliczce imię wybranka. Obie wskazały Konrada.. i to do niego należała decyzja z kim stworzy parę. 26-latek stwierdził, że chciałby bliżej poznać Oliwię.

Musiała pożegnać się z programem!

Ta decyzja spowodowała, że Agnieszka dostała 30 minut na spakowanie walizki i opuszczenie Wyspy Miłości... Uczestnicy byli w szoku. Nikt nie spodziewał się, że już pierwszego dnia ktoś pożegna się z programem. To był rekordowo krótki pobyt w Hiszpanii!

Michał w rozmowie ze swoją partnerką przyznał, że gdyby miał zmienić parę, to wybrałby Kamilę, ale nie ukrywał, że Ania bardzo mu się podoba.

Robert również postanowił poznać nieco bliżej swoją partnerkę, która nie wydawała się jednak zbyt szczęśliwa w jego towarzystwie. Julia nie ukrywała, że z tej mąki chleba nie będzie.

Pierwsza randka w programie za nimi!

Wszystko wskazuje jednak na to, że Oliwia i Konrad doskonale bawili się w swoim towarzystwie. Wspólne jedzenie truskawek z całą pewnością ich do siebie zbliżyło. Włodek przyznał, że na pewno mieli "dobry vibe". 

Patrycja nieco gorzej się poczuła i postanowiła resztę dnia spędzić w łóżku. To chyba jedno z jej ulubionych miejsc, bo tego dnia nie odstępowała go na krok! Włodek dotrzymywał towarzystwa Wyspiarce i razem starali się odgadnąć, co oznacza młodzieżowe słowo roku "śpiulkolot".

Oliwia i Robert wrócili z randki, która należała chyba do udanych. Gołąbeczkom nie schodził z twarzy uśmieć. Para zasnęła nawet w... objęciach. Czy to oznacza, że klaruje się pierwsza poważna relacja w programie?

Oglądajcie kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości" już jutro o godz. 22.10 na antenie Telewizji Polsat!

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości". Wiadomo, jak wygląda lektor programu! Co za przystojniak!

"Love Island. Wyspa Miłości". Pierwszy odcinek 5. edycji show!

Córka Władimira Putina kusi nagim ciałem na Instagramie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 5" | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy