Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

"Love Island. Wyspa miłości": Która para opuści wyspę?

Na Wyspie Miłości atmosfera robi się naprawdę gorąca.

Każda z naszych par pielęgnuje swoje uczucia, padają mocne deklaracje. Uczestnicy rozmawiają na temat przyszłości i tego, jak będzie wyglądało ich wspólne życie po zakończeniu programu.

Reklama

We wczorajszym odcinku mieliśmy okazję przekonać się, czego wyspiarki nie lubią w swoich partnerach, co je drażni, a co śmieszy.

Sielanka na wyspie jednak nie może trwać wiecznie! W trakcie wczorajszego odcinka widzowie głosowali w naszej aplikacji na parę, która ich zdaniem ma największą szansę na miłość.

Pobierz aplikację "Wyspa miłości" 

Dziś Karolina Gilon przedstawi wyspiarzom wyniki głosowania, a także poinformuje ich, jak to wpłynie na losy uczestników.

Dwie pary, które otrzymały najmniejszą liczbę głosów od widzów, staną w kręgu ognia, a pozostali islanderzy zdecydują, która para opuści program.

Którą z par dziś pożegnamy?

Pomponik jest patronem medialnym programu!         

Zobacz raport specjalny poświęcony "Love Island. Wyspa miłości"       

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island Wyspa Miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »