Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości". Już dzisiaj wielki finał miłosnego show! Niebywałe, co wyszło podczas randek!

Dziś finał piątej edycji randkowego show "Love Island. Wyspa miłości". Spośród trzech finałowych par widzowie wskażą tę, która wygra program i stanie przed wyborem: pieniądze albo miłość! Kto dostanie tę szansę?

Jeszcze przed końcem programu każda z par miała okazję spędzić ostatnie chwile sam na sam, podczas randek w romantycznej scenerii:

Ola i Piotr

Połączyła ich Casa Amor, a od momentu powrotu do willi związek rozkwitał z każdą chwilą. Na ostatnia randkę na Wyspie oboje dotarli skuterem wodnym. Na skalistym brzegu morza czekał na zakochanych lekki owocowy poczęstunek. 

Para rozmawiała o zauroczeniu i planach na wspólna przyszłość. Czułe słowa i pocałunki zwieńczyła deklaracja o wspólnym zamieszkaniu po programie! Tego nikt się nie spodziewał!

Kuba i Josie

Oboje trafili na Wyspę już w trakcie programu, szczególnie efektowne było wejście Górala, który wyskoczył z wielkiej paczki! Josie oczarowała go już samym wejściem, widać było, że chłopak został od razu trafiony. 

Reklama

Ich związek był już tylko kwestią czasu, bo widać było, że nadają na tych samych falach. Kuba szybko został "starym", randka i noc w Kryjówce tylko jeszcze bardziej ich zbliżały do siebie. Dziś randka w klimatach indiańskich w górskiej scenerii. Góral doczekał się od dziewczyny wspaniałego wyznania miłości w kilku językach...

Mikołaj i Patrycja

Patrycja to jedyna uczestniczka finału z pierwszego składu Wyspiątek. Jej związek z Mikołajem zaczął się od wielkiej dramy. Oboje stworzyli parę w Casa Amor ale na dziewczynę w willi czekał stęskniony i wierny Łukasz, który jednoznacznie  zaangażował się uczuciowo. 

Powrót partnerki z innym chłopakiem był dla niego szokiem, a ponieważ jasno deklarował, ze oprócz Patrycji nie ma w wili żadnej dziewczyny dla niego, zdecydował się natychmiast opuścić Wyspę. Dla niej też to było duże przeżycie, miała wyraźne wyrzuty sumienia i minęło trochę czasu, aż poradziła sobie z tym i zaangażowała się w relację z Mikołajem. Ich ostatnia randka w wieczorowych strojach w pałacowym ogrodzie była bardzo romantyczna.

Finał tuż tuż...

Już dziś najgorętszy wieczór na Wyspie miłości! Karolina Gilon ogłosi, która spośród trzech par finałowych zyskała największą sympatię widzów i wygrała program! Zwycięska para stanie przed wyborem: miłość czy pieniądze! 

W finałowym odcinku także romantyczne randki Wyspiątek oraz przypomnienie najzabawniejszych i najbardziej poruszających fragmentów piątej edycji programu.

Finał programu "Love Island. Wyspa Miłości" już dziś o 22:10 w Polsacie. Najnowsze odcinki można oglądać na PolsatGo!

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości": To oni zawalczą w finale o 100 tys. złotych! Co za skład!

"Sobota na Love Island. Wyspa miłości": Byli tak blisko finału...

"Love Island": Finałowe pary 5. edycji "Wyspy miłości". Kto ma szansę zgarnąć grubą kasę?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 5"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama