Reklama
Reklama

"Sobota na Love Island. Wyspa miłości": Byli tak blisko finału...

Ostatni odcinek programu "Sobota na Love Island" zbliża się wielkimi krokami. Tym razem na kanapie u Karoliny Gilon zasiądą dwie pary, które opuściły Wyspę Miłości tuż przed finałem. Widzowie zadecydowali o ich losie w show, a teraz oni rozstrzygną co dalej - w życiu prywatnym. Oglądajcie w sobotę o godz. 22:00 w Polsat Go.

Wszystko wskazuje na to, że między Anią i Włodkiem rodzi się coraz gorętsze uczucie. Choć w willi to ona ciągle dawała mu kosza, ten nie rezygnował i na każdym parowaniu wybierał zawsze ją.

Z programu również wyszli jako para, a teraz otwarcie mówią, że może być z tego coś więcej. W końcu na ekranach widzieliśmy, jak bardzo ich do siebie ciągnie! Czy faktycznie mają szansę na miłość?

Odwrotna sytuacja jest u Sandry i Jakuba, u których nie ma żadnych wątpliwości. Oboje stawiają na relację czysto przyjacielską. W "Love Island" początkowo mieli romantyczne wzloty i widzowie bardzo im kibicowali. Po kilku dniach jednak doszli do wniosku, że nie ma między nimi żadnych miłosnych uczuć. Ale kto wie, życie zweryfikuje!

Reklama

Zobaczcie, co jeszcze wyznali Karolinie Gilon w programie "Sobota na Love Island", już w sobotę o godz. 22:00 na platformie Polsat Go.

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" możesz oglądać bezpłatnie w serwisie Polsat Go lub w aplikacji Polsat Go.

Wielki Finał "Love Island. Wyspa miłości" już jutro o godz. 22:10 na antenie Telewizji Polsat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 5" | Sobota na Love Island
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy