Reklama
Reklama

"Love Island": Finałowe pary 5. edycji "Wyspy miłości". Kto ma szansę zgarnąć grubą kasę?

5. edycja "Love Island. Wyspa Miłości" powoli zmierza ku końcowi. Emocje związane z wygraną nagrody głównej sięgają zenitu. Kto dostał się do finału i powalczy o nagrodę główną, czyli 100 tys. zł? Oto finałowe pary z "Love Island. Wyspa miłości"!

Piąty sezon programu "Love Island" można powoli przyznać, że był wyjątkowy. "Love Island"  z niecierpliwością śledzą widzowie Polsatu, którzy kibicują swoim ulubionym parom w drodze do szczęścia. Kto odpadł, a kto przed finałem wygłosił najbardziej wzruszające wyznanie?

"Love Island. Wyspa Miłości": kto znalazł się w finale 5. sezonu?

Znacznie więcej czasu niż wspomniana wyżej uczestniczka w programie spędzili finaliści. Po długiej i skomplikowanej serii zaskakujących przetasowań, przykrych eliminacji i dramatycznych rozstań ostatecznie do finału dostały się trzy pary: Josie Kwaśniewska i Kuba GalicaPatrycja Izydorczyk i Mikołaj Cieśla oraz Aleksandra Fudala i Piotr Jakimczuk.

Reklama

Tuż przed finałem z programem pożegnali się Sandra i Jakub. Patrycja i Mikołaj, Josie i Kuba oraz Ola i Piotr to trzy finałowe pary 5. sezonu "Love Island". Uczestnicy zdążyli powiedzieć sobie, co czują. A jak reagują widzowie na wielki finał?

"Love Island. Wyspa Miłości". Finałowa para Josie Kwaśniewska i Kuba Galica

Temperamentny góral z ostrym charakterem kontra sympatyczna blondynka z polskich gór. Josie Kwaśniewska ma 25 lat i od urodzenia mieszka w Kanadzie i studiuje pielęgniarstwo w Toronto. Przylatując do Polski, tak mocno się w niej zauroczyła, że planuje się przeprowadzić do Polski na stałe.

Jaki jest Kuba Galica, finalista "Love Island"? Wytrwały, cierpliwy i stanowczy. Kuba ma 29 lat i prowadzi Instagram pod nazwą (@kuba_galica). Na swoim profilu dodaje zdjęcia z codziennego życia, często opatrzone humorystycznym tekstem.

"Love Island. Wyspa Miłości". Finałowa para Patrycja Izydorczyk i Mikołaj Cieśla

Drugą finałową parą jest Patrycja Izodorczyk i Mikołaj Cieśla. Patrycja jest byłą dziewczyną Wojtka Goli, włodarza federacji Fame MMA. Ma 22 lata i sama o sobie mówi, ze ma mocny charakter. Zarabia na życie jako modelka. W niedalekiej przyszłości chciałaby wyjść za mąż i mieć dzieci. Patrycję na Instagramie znajdziecie pod nazwą @patrycja.izydorczyk.

Mikołaj Cieśla występował już w 2. edycji "Love Island". Ma 28 lat, jest sportowcem (zdobył między innymi tytuł mistrza Europy w futbolu amerykańskim) i poza kobietami interesuje się motoryzacją, ochroną zwierząt. Mikołaja na Instagramie znajdziecie pod nazwą @mikolajciesla.

"Love Island. Wyspa Miłości". Finałowa para Aleksandra Fudala i Piotr Jakimczuk

Aleksandra Fudala, ekstrawertyczka, która ma milion pomysłów na minutę. Obecnie ma 24 lata i jest studentką. Kształci się na kierunku "Media społecznościowe w zarządzaniu".  Wiedzę ze studiów wykorzystuje w praktyce - jest specjalistką ds. social mediów w popularnym sklepie internetowym z butami i odzieżą damską, DeeZee. Profil Alexandry znajdziecie na Instagramie pod nazwą @aleksandra_fudala.

Piotr Jakimczuk ma 33 lata, pracuje na giełdzie, jest wielkim fanem piłki nożnej. Jak zdobywa kobiety? Elektryzującym spojrzeniem i wyrzeźbionym ciałem. Ideałem kobiety według Piotra to szczupła, zadbana blondynka, która jest szczera, lubi zwierzęta i ma poczucie humoru. Piotr prowadzi Instagrama pod nazwą @piotrek_jakimczuk.

To nie pierwszy raz, kiedy Piotr Jakimczuk występuje w "Love Island". Był uczestnikiem 3. edycji, a żeby podkręcić dodatkowo atmosferę w obecnym show, zaprosili go do willi.

A jak kolejny pobyt na wyspie miłości i ponowne dojście do finału ocenia mama Piotra? 

"Nie spodziewałam się, że mój syn dotrze tak daleko, bo to już jego drugi raz w programie. Ola to bardzo fajna dziewczyna, pozytywnie nastawiona do wszystkiego, ale on jest starszy dużo od niej... Zobaczymy, jak to się rozwinie, wszystko jest w ich rękach!" - wyznała mama Piotra.

"Love Island": opinia fanów

Czekacie na finał "Love Island"?

Finał programu "Love Island. Wyspa Miłości" już dziś o 22:10 w Polsacie. Najnowsze odcinki można oglądać na PolsatGo!

Zobacz też:

Jasnowidz Jackowski miał dwie wizje UFO! Były zapowiedzią globalnego konfliktu?

Zmarnowany Antek Królikowski odwiedził synka i Joannę Opozdę w mieszkaniu. Tak wygląda obecnie

Pary spod tych znaków zodiaku nie potrafią bez siebie żyć

Ukraina. W Kijowie prezydent Zełenski rozmawia z brytyjskim premierem Johnsonem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | "Love Island 5"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy