Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości": Faceci rozbierają się przed Wyspiarkami! Ten pokaz zapamiętają na długo!

Wracamy do Kręgu Ognia i przerwanego przeparowania! Radek musiał podjąć ważną decyzję - ocalić Kamilę czy Roksanę? Po chwili niepewności uczestnik zaprosił do siebie pierwszą z uczestniczek. Dla Roksany oznaczało to jedno... po spędzeniu tylko jednego dnia w Hiszpanii będzie musiała spakować walizki - single wracają przecież do domu. Jednak w Love Island należy spodziewać się wyłącznie niespodziewanego... w willi niczym książę na białym koniu pojawił się przystojny nieznajomy...

Nowy uczestnik olśnił Wyspiarki

Radek musiał wybrać jedną z dziewczyn, jego głos był decydujący. Ostatecznie postanowił spróbować szczęścia z Kamilą. Okazało się jednak, że to jeszcze nie koniec przygody Roksany, bo w willi pojawił się on... Uczestnicy aż oniemieli na widok nowego Wyspiarza!

Na Wyspie Miłości pojawił się Sidiki z Krakowa, który jeszcze namiesza wśród par na wyspie. Faceci patrzyli na niego spode łba i od razu... jakoś mocniej objęli swoje partnerki. Pół-Malijczyk postanowił najpierw poznać Roksanę.

Teraz pozostali uczestnicy mieli okazję poznać nowego Wyspiarza. Włodek szczególnie się ucieszył, bo okazało się, że Sidiki urodził się w tym samym dniu, miesiącu i roku, co on. Z całą pewnością znajdą wspólny "vibe". Dziewczyny również wydawały się oczarowane nowym Wyspiarzem.

Reklama

Julia nie ukrywała tego, że dobrze jej się rozmowa z Sidikim. Uczestnik przyznał również, że Julka najbardziej mu się spodobała. Czy z tej mąki będzie chleb?

Faceci rano postanowili przygotować śniadanie swoim partnerkom. Julia postawiła na poranny trening i zaproponowała Michałowi wspólną przebieżkę. Wyspiarki były zachwycone przygotowanymi posiłkami.

Kolejna afera na Wyspie Miłości

Radek postanowił poznać nieco bliżej Kamilę. Przyznał, że podoba mu się ich "luźny kontakt". Wyspiarz nerwowo jednak spoglądał w stronę Julii. Wygląda na to, że ta relacja nie zakończyła się w najlepszy sposób... Julka wzięła sprawy we własne ręce!

Świadkowie całego zamieszania stwierdzili, że Julia niepotrzebnie zaatakowała chłopaka i powinna porozmawiać z nim na osobności.

Julka postanowiła raz jeszcze porozmawiać z Radkiem. Wyspiarz przyznał, że nie wie, co było takiego do wyjaśnienia z Julią i dla niego nie było nic do przedyskutowania. Rozejm Islanderów nie wydawał się zbyt pokojowy.

Łukasz zabrał Patrycję na randkę na SUP-y. Zapowiedział, że zaraz weźmie ich w objęcia "fala miłości". Wyspiarz nawet nie potrafił ukryć, że Wyspiarka bardzo mu się podoba. Patrycja również przyznała, że super bawi się z Łukaszem i czuje się w jego towarzystwie swobodnie.

Gorąca niespodzianka dla dziewczyn...

Konrad postanowił porozmawiać z Sidikim, żeby podkreśli, że jego para z Oliwią jest nietykalna. Wygląda na to, że uczestnikowi nie podoba się to, jak inni faceci próbują zbliżyć się do jego dziewczyny. Islander jasno zakomunikował, że gdy finansista będzie próbował "podbijać" do Oliwii to... nie będzie wesoło.

Wieczorem Panowie postanowili zorganizować dla swoich wybranek wyjątkowe przedstawienie. Układ taneczny okazał się jedną z najbardziej emocjonujących atrakcji - było naprawdę gorąco! 

Jednak to, co wydarzy się już jutro może nieco przyćmić występ chłopaków... do willi zmierza Karolina Gilon i nie ma dla wszystkich dobrych informacji...

Oglądajcie kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości" już jutro o godz. 22.10 na antenie Telewizji Polsat!

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości". Szokujące przeparowanie i... Takiej afery nic nie zapowiadało!

"Love Island. Wyspa Miłości": Nowa uczestniczka wygląda, jak Kardashianka! Będzie gorąco

"Przegramy tę wojnę". Agent FSB o kulisach decyzji Władimira Putina

Rosja ponownie szykuje się na Kijów. Wywiad: Ściągnęli najbrutalniejsze jednostki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 5" | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy