Reklama
Reklama

"Love Island": Piękna brunetka i ambitny student prawa na Wyspie Miłości

Wracamy do słonecznej Hiszpanii! Z nową energią i interesującymi uczestnikami. Premiera 9. sezonu "Love Island. Wyspa Miłości" odbędzie się już 4 marca o godzinie 22:00 na antenie TV4, a my właśnie poznaliśmy kolejnych bohaterów programu!

"Love Island. Wyspa Miłości": Piękna brunetka i ambitny student prawa na Wyspie Miłości

Program "Love Island. Wyspa Miłości" powraca na antenę TV4. Przygody poszukujących drugiej połówki będziemy mogli śledzić już od 4 marca, a odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o 22:00. Przed premierą kolejnego sezonu mamy również okazję poznać bohaterów, którzy na pewno dostarczą nam mnóstwo wrażeń i emocji!

"Love Island. Wyspa Miłości": Emilia Stec

"Chciałaby światu pokazać swoją kobiecą siłę"

Wiek: 21 lat

Zawód: Tancerka/Fotomodelka

Miasto: Stary Wiśnicz

Reklama

Emilia jest pasjonatką tańca. Najczęściej piękną brunetkę spotkać można na sali treningowej, gdzie ćwiczy różne style taneczne i poznaje nowe choreografie. Pracuje także jako fotomodelka. Uwielbia pracę przed kamerą i obiektywem. Każdą minutę w życiu stara się wypełnić tak, aby nigdy się nie nudzić. Czuje, że taniec jest jej najmocniejszą stroną.

Ma duże wsparcie najbliższych. W przyszłości chciałaby założyć własną rodzinę. Lubi rywalizację i w sporcie i w życiu. O mężczyznę będzie walczyć z innymi kobietami. Ma dużo dobrej energii. Jest spontaniczna, zabawna i spragniona prawdziwej i dożywotniej miłości.

Idealny chłopak powinien mieć do siebie dystans, być lojalny i z poczuciem humoru. Lubi wysokich brunetów, dobrze zbudowanych, bez zarostu, za to z tatuażami.

"Love Island. Wyspa Miłości": Adrian Jeziorski

"Marzy o miłości i pięknym związku"

Wiek: 23

Zawód: Student prawa

Miasto: Wrocław

Wychowany został w wierzącej rodzinie. Ma silne wsparcie bliskich. I chociaż decyzje ostatecznie podejmuje sam, to zawsze liczy się ze zdaniem najbliższych. Adrian jest poukładanym i intrygującym studentem piątego roku prawa. Na co dzień pracuje w kancelarii prawnej, jednocześnie pisze pracę magisterską. 

Od najmłodszych lat uprawia sport, a piłka nożna jest jego największą pasją. Lubi dobrze wyglądać i bawić się modą. Jest ambitny, samodzielny i zaradny. Uwielbia spotkania ze znajomymi. W wolnych chwilach spędza czas w kuchni, ponieważ gotowanie sprawia mu ogromną przyjemność.

Dziewczyną w typie Adriana jest długowłosa blondynka o sportowej sylwetce, która najlepiej nie ma tematów tabu i chce założyć rodzinę. Idealna będzie kobieta wierząca, która będzie pasować do jego rodzinnego wzorca. Nie akceptuje zdrady.

"Love Island. Wyspa Miłości 9": gdzie i o której godzinie oglądać?

"Love Island. Wyspa Miłościpowraca na ekrany już 04 marca o godzinie 22:00 w TV4! Jak zawsze widzowie będą mogli śledzić miłosne zmagania uczestników już od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godzinie 22:00.  

Przeczytajcie również:

Znamy pierwszych uczestników nowej edycji "Love Island". Oliwia i Rafał zawalczą o miłość

Poznaliśmy kolejnych uczestników nowego sezonu "Love Island". Asia i Daniel rozpalą Wyspę Miłości    

"Love Island". Kolejni uczestnicy randkowego show na Wyspie Miłości           

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy