Reklama
Reklama

Poznaliśmy kolejnych uczestników nowego sezonu "Love Island". Asia i Daniel rozpalą Wyspę Miłości

Już za parę dni wystartuje kolejny gorący sezon popularnego randkowego show "Love Island. Wyspa Miłości". Kto tym razem odnajdzie drugą połówkę i przy okazji nieźle na tym zarobi? Poznajcie kolejnych mieszkańców ekskluzywnej willi.

Nadchodzi 9. sezon "Love Island"

Nowa edycja "Love Island. Wyspa miłości" zbliża się wielkimi krokami. Już 4 marca na antenie TV4 zobaczymy pierwszy odcinek randkowego show, a w nim nowych bohaterów, których przygody na bajecznej hiszpańskiej wyspie będą nam towarzyszyć przez kilka najbliższych tygodni.

Niedawno przedstawiliśmy Wam pierwszą parę uczestników. Teraz przyszedł czas na sylwetki kolejnych Islanderów.

Czy Daniel i Asia rozpalą Wyspę Miłości?

JOANNA BAZIAK

Bardzo chce się zakochać, bo tego potrzebuje najbardziej.

Reklama
  • Wiek: 24
  • Zawód: Influencer content
  • Miasto: Zielona Góra

Uwielbia medytacje, które ją wyciszają i pozwalają znaleźć równowagę, a także zajrzeć w głąb siebie. Dba o rozwój duchowy.

Z domu wyniosła szacunek do drugiego człowieka. Chce stworzyć swoją rodzinę, silną, trwałą, bo czuje, że to da jej szczęście i spokój.

Jest poukładana ze swoimi zasadami, do bólu szczera i moralna, niecierpliwa, gdy się irytuje od razu po niej widać, niczego nie ukrywa, ambitna, lojalna i spragniona miłości.

Od dwóch lat jest singielką, dzisiaj szuka mężczyzny spokojnego, zrównoważonego, szczerego, z poczuciem humoru, o ciemnych rysach i... wysportowanej sylwetce.

DANIEL JUSZKOWIEC

Chce obronić tytuł magistra, żeby babcia była z niego dumna.

  • Wiek: 25
  • Zawód: Student AWF/ Berber
  • Miasto: Warszawa/ Białoruś

Bardzo ambitny, w wieku 13 lat oddał się sportowej karierze i uprawiał Triathlon. Teraz brakuje mu czasu na miłość, bo chce otworzyć swój salon berberski. Sam nauczył się strzyc i wciągnął się we fryzjerstwo. Skończył szkołę muzyczną w klasie klarnetu. Jest ambitny i uparcie dąży do celu. Bardzo dobrze radzi sobie ze stresem.

Chodzi swoimi ścieżkami, czasem pod prąd, ma lekko konserwatywne podejście do kobiet.

Lubi wyzwania i rywalizację. Sport nauczył go walczyć i grać uczciwie w życiowe rozgrywki.

Nie ma wymarzonego ideału dziewczyny, ważne jest, żeby poczuć wzajemne przyciąganie... Jest za równouprawnieniem mężczyzn i kobiet, ona nie może leżeć i pachnieć, ani też więcej zarabiać. Nie zgadza się na wyzywający lub skąpy ubiór swojej dziewczyny. Babcia jest jego fanką i ceni sobie jej zdanie. Mam pianistka zaszczepiła w nim pasję muzyczną. Wytrwały jedzie na Wyspę miłości po tę jedyną,  z którą ma nadzieję będzie wić gniazdko.

"Love Island. Wyspa miłości 9". Gdzie i kiedy można oglądać nowy sezon?

Dziesięcioro singielek i singli zamieszka razem w ekskluzywnej willi, by przeżyć wspólnie wyjątkowe chwile i znaleźć drugą połówkę. Na Wyspie miłości czekają na nich duże wyzwania, romantyczne randki, gry i zabawy, dzięki  którym z dnia na dzień będą się stawać sobie coraz bliżsi.

Wyzwaniem dla zbudowanych relacji będą stale pojawiający się nowi atrakcyjni Islanderzy. Co kilka dni Wyspiątka połączą się w pary, a ci których uczucie nie zostanie odwzajemnione opuszczą Wyspę miłości. O losach uczestników będą decydować czasem oni sami, a także widzowie korzystający z Aplikacji Love Island.

Para, której uczucie przetrwa do końca programu wygra miłość i otrzyma nagrodę pieniężną.

Fani "Love Island. Wyspa miłości"  będą mogli śledzić miłosne perypetie uczestników od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godzinie 22:00 na antenie TV4.

Zobacz też:

Kolejni uczestnicy "Love Island 9": Jarek i Wiktoria

Znamy pierwszych uczestników nowej edycji "Love Island". Oliwia i Rafał zawalczą o miłość

"Love Island. Wyspa miłości". Znamy uczestników 9. edycji show


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama