Reklama
Reklama

Lindsay Lohan świętuje zaręczyny! Ten tort robi wrażenie!

Lindsay Lohan (35 l.) pochwaliła się na Instagramie, jak świętuje zaręczyny ze swoim ukochanym. Para pozuje obok ogromnego tortu z napisem "powiedziała tak"! Wygląda na to, że życie aktorki nareszcie zaczyna się układać.

Lindsay Lohan to amerykańska aktorka oraz wokalistka pop-rockowa pochodzenia irlandzkiego i włoskiego. Gwiazda zdobyła popularność jako bohaterka "Wrednych dziewczyn" czy "Zakręconego piątku".

Z powodu problemów ze zdrowiem, prawem oraz uzależnieniem od alkoholu i narkotyków w 2008 roku zupełnie zniknęła z show-biznesu. Wszystko wskazuje na to, że jej życie nareszcie zaczyna się układać!

Lindsay Lohan powiedziała tak

LiLo pochwaliła się na swoim profilu uroczym zdjęciem z Kuwejtu, na którym pozuje z ukochanym, Baderem Shammasem. Jej partner robi interesy w Dubaju i to właśnie tam mieszka teraz piosenkarka.

Reklama

Wygląda na to, że aktorka przyjęła jego oświadczyny, gdyż przed parą stoi ogromny tort z dopiskiem "powiedziała tak" oraz pudełkiem ze srebrnym pierścionkiem.

Para spotyka się od 2020 roku, a Lohan uchyliła już fanom rąbka tajemnicy na temat zaręczyn w listopadzie zeszłego roku, publikując serię czarno-białych zdjęć z imponującym pierścionkiem. 

Teraz oficjalnie potwierdziła, że chce spędzić resztę życia z Shammasem.

Pod postem pojawiła się lawina gratulacji od gwiazd ze świata show-biznesu. Niektóre same marzą o takim idealnym związku...

Myślicie, że wesele będzie tak samo huczne, jak u jej koleżanki Paris Hilton?

Zobacz też:

Lara Gessler spodziewa się drugiego dziecka! Pokazała urocze nagranie

Ela Zapendowska ocenia piosenkę syna Górniak! "O kant d**y potłuc"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lindsay Lohan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy