Reklama
Reklama

Ela Zapendowska ocenia piosenkę syna Górniak! "O kant d**y potłuc"

Elżbieta Zapendowska (74 l.) to krytyczka muzyczna i specjalistka od emisji głosu. Kiedyś uczyła śpiewać samą Edytę Górniak. Ekspertka postanowiła ocenić najnowszy utwór hip-hopowy "Lambada" Allana Krupy. Nie była dla niego zbyt łaskawa. "To syn Edzi, trzeba się nim zająć" - podsumowała.

Elżbieta Zapendowska jest cenioną polską krytyczką muzyczną, specjalistką od emisji głosu, a także osobowością telewizyjną. Zasiadała w jury takich programów, jak "Idol" czy "Must Be The Music".

W przeszłości uczyła również śpiewać samą Edytę Górniak. Okazuje się, że syn Allan poszedł w ślady sławnej mamy i właśnie wydał autorski singiel w hip-hopowym stylu. Pojawiło się w nim sporo wulgaryzmów! 

Reklama

Teledysk do utworu "Lambada" (posłuchaj!) sfinansowała mu z okazji osiemnastych urodzin mama. 

Jak Zapendowska ocenia jego najnowszą piosenkę?

Elżbieta Zapendowska oceniła rap Allana Krupy

Ekspertka specjalnie dla redakcji Faktu postanowiła przesłuchać "dzieło" osiemnastolatka, który tworzy muzykę pod pseudonimem Enso. Okazuje się, że jest naprawdę sporo do poprawy, jednak nie przekreśla zupełnie kariery młodego chłopaka.

Krytyczka muzyczna podkreśliła, że piosenka utrzymana jest w stylistyce hip-hopowej, ale zastanawia się, co będzie z Allanem dalej.

Niektórzy dopatrują się u niego inspiracji Matą... Słuchaliście już "Lambady"? 

Zobacz też:

Allan Krupa nagrał rap z przekleństwami! Górniak jest przerażona

Lara Gessler spodziewa się drugiego dziecka! Pokazała urocze nagranie

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa | Edyta Górniak | Elżbieta Zapendowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy