Reklama
Reklama

Lewy kaja się po remisie Polaków na mundialu. Komentarze nie pozostawiają złudzeń!

Robert Lewandowski (34 l.) nie mógł utrzymać języka za zębami i wyjawił publicznie, co sądzi o wyniku pierwszego meczu reprezentacji Polski na Mundialu 2022. Piłkarz zdobył się na przeprosiny i ocenił, że wraz z kolegami zagrali „mądrze”. Polscy celebryci nie podzielili jego zdania? Żona piłkarza zareagowała od razu!

Robert Lewandowski przeprosił fanów. Ma wyrzuty sumienia?

Kapitan polskiej drużyny narodowej Robert Lewandowski postanowił zabrać głos po tym, jak Polacy zremisowali w pierwszym meczu na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, które odbywają się w Katarze. Przeciwnikiem naszej kadry była drużyna z Meksyku. Chociaż walka między zespołami była zażarta i dynamiczna, ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Wielu zarzuca polskim piłkarzom niedostateczne starania, "przepuszczenie wielu okazji" itp.., jednak Robert Lewandowski nie podziela tych karcących opinii i uważa, że wraz z kolegami rozegrali mądry mecz. Niemniej jednak, wobec siebie samego miał większe oczekiwania.

Celebryci nie mogą wybaczyć Lewemu?

Reklama

Kibice nie skreślają tak łatwo polskiej drużyny, która mimo kilku błędów zdołała zremisować z Meksykiem. Być może wielu zasmucił brak wygranej, ale nie można powiedzieć, że zamknęliśmy sobie drzwi do kolejnych rozgrywek na Mundialu 2022 w Katarze.

Pod wpisem Roberta Lewandowskiego odezwali się nie tylko jego wielbiciele, ale także nazwiska znane z polskiego show biznesu.

Koledzy zgodnie wspierali kapitana polskiej drużyny piłki nożnej, zostawiając mu w komentarzach liczne słowa otuchy. Głos zabrała także jego żona, która nie mogła przejść obojętnie wobec wyniku meczu.

"Robert Lewandowski jest człowiekiem, wybitnym piłkarzem, ale człowiekiem i czasem, choć rzadko, się myli. I ma do tego prawo! Kibicujemy dalej! Powodzenia w następnych spotkaniach" - napisała bez ceregieli Anna Dereszowska.

Natomiast Smolasty pogratulował reprezentacji remisu i zrobienia Polakom nadziei na awans narodowej kadry.

Monika Olejnik zauważyła z kolei, że sukces polskiej reprezentacji nie zależy jedynie od nieudanego karnego Lewandowskiego, lecz od wszystkich zawodników.

"Gra się do końca" - dopingowała także Paulina Krupińska.

O dziwo, żona Roberta - Anna Lewandowska - pokusiła się jedynie o zostawienie pod zdjęciem emotikony w kształcie czerwonego serduszka.

Zobacz też:

Katar 2022: wizja Jackowskiego dla reprezentacji Polski na mundialu

Mama Roberta Lewandowskiego ma mocno niepokojące wieści. Teściowa Anny nie mogła dłużej milczeć!

Reprezentacja Polski niewidoczna w przepowiedniach argentyńskiej wróżki. Co czeka zespół Michniewicza?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy