Reklama
Reklama

Mama Roberta Lewandowskiego ma mocno niepokojące wieści. Teściowa Anny nie mogła dłużej milczeć!

Iwona Lewandowska, mama Roberta Lewandowskiego niespodziewanie zabrała głos w sprawie trwających właśnie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Katarze. Teściowa Anny Lewandowskiej nie ma dobrych przeczuć co do gry jej syna i reszty polskiej reprezentacji. Oto co wyznała...

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022 budzą ogromne emocje od dłuższego czasu. Kontrowersyjny wybór gospodarzy wielu osobom mocno się nie podobał od dawna. Kibice narzekają na horrendalne ceny i brak... alkoholu nawet w strefach kibicach. Katar to w końcu kraj muzułmański, gdzie spożywanie trunków jest zakazane. 

Oczywiście nie jest to największy problem tego mundialu. Media rozpisują się o tysiącach luba nawet dziesiątkach tysięcy nielegalnych pracowników, którzy stracili życie podczas prac budowlanych przez mistrzostwami. 

Reklama

Katar chciał pokazać się z jak najlepszej strony, sypiąc obficie "petrodolarami". Sami piłkarze narzekają też na ogromny upał, choć same stadiony są klimatyzowane. Jak to wpłynie na grę polskiej reprezentacji, która przecież nawet w bardziej sprzyjających warunkach klimatycznych jest dość kiepska.

Nawet mama Roberta Lewandowskiego nie ma dobrych przeczuć. W rozmowie z WP SportoweFakty wyznała, że polska reprezentacja jest nieobliczalna. Chciałaby, aby jej synowi poszło jak najlepiej, bo to byłoby przypieczętowanie jego sukcesu związanego z przejściem do FC Barcelona. 

Iwona Lewandowska jest jednak pełna obaw... 

"Sytuacja jest lepsza niż wtedy, gdy wszyscy patrzyli tylko na trio z Dortmundu. Natomiast przed mundialem jestem lekko zaniepokojona, bo nasza drużyna narodowa jest nieobliczalna. Przed meczami Barcelony nie znam wyniku, ale wiem, czego się spodziewać po zespole. Tak samo było wcześniej z Bayernem. W przypadku kadry nie mogę tego powiedzieć. Reprezentacja lubi zaskoczyć" - mędrkuje pani Iwona. 

Cóż, mama zawsze wie najlepiej... 

Wszyscy przekonamy się o tym już 22 listopada (wtorek), kiedy to odbędzie się pierwszy mecz Polaków, którzy zagrają z Meksykiem. 

Zobacz też:

Robert Lewandowski przeprosił fanów za karnego. Ma wyrzuty sumienia?

Jak Anna Lewandowska dba o włosy? Porady, triki, sposoby ma mocne pasma 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wsparli polski szpital. Przekazali niemal pół miliona na ważną aparaturę!

Katar 2022: znany aktor otworzył turniej. Fani krytykują Morgana Freemana

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Lewandowska | Robert Lewandowski | Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy