Reklama
Reklama

Anna i Robert Lewandowscy dzielą się pieniędzmi. Oddali pół miliona. I to gdzie!

Anna i Robert Lewandowscy ciężko pracują na każdą złotówkę i chociaż dorobili się niesamowitej fortuny, to nie zamierzają trzymać jej tylko dla siebie. Przekazali pół miliona na szczytny cel?

Annę i Roberta Lewandowskiego określa się w Polsce mianem "najbardziej wysportowanej pary", jednak nikogo nie powinno to dziwić. Robert jest wziętym piłkarzem, który zaliczył awans do osławionej FC Barcelony, a Anna z powodzeniem rozwija swoją firmę i trenuje fitness.

Umiejętności obydwojga mają jednak swoją cenę. Małżeństwo zdołało do tej pory zapracować sobie na pokaźny majątek, który tygodnik "Wprost" oszacował na pół miliarda złotych. Tym samym Lewandowscy uplasowali się 80. pozycji na liście najbogatszych Polaków.

Reklama

Anna i Robert Lewandowscy przekazali hojną darowiznę szpitalowi!

Ania Lewandowska udostępniła w mediach społecznościowych post Centrum Zdrowia Matki i Dziecka, w którym znalazły się oficjalne, szczodre podziękowania skierowane do niej i jej męża - Roberta Lewandowskiego

Według informacji udostępnionych przez pracowników placówki, para przekazała na rzecz szpitala prawie pół miliona złotych.

Okazuje się, że Lewandowscy nie po raz pierwszy pomagają CZD, starając się zapewnić pacjentom warszawskiego szpitala jak najlepsze warunki leczenia.

"To już kolejne wsparcie Anny i Roberta Lewandowskiego dla naszego szpitala, który razem z żoną od wielu lat wspierają IPCZD. Ania i Robert m.in. przekazali środki dla Kliniki Neurochirurgii oraz wsparli remont Oddziału Rehabilitacji. Dziękujemy Positive Ways za zorganizowanie akcji pomocy dla chorych dzieci oraz każdemu darczyńcy, który się do niej przyczynił" - dodali przedstawiciele placówki w opublikowanym wpisie.

Wpis szpitala wywołał niemałe poruszenie w sieci. Fani "Lewych" nie mogli się ich nachwalić, słodząc im w komentarzach...

"Wspaniali ludzie"; "Bez Was świat byłby ubogi. Utwierdzacie moją wiarę w ludzi. Cudownie, że jesteście. Dobro zawsze wraca"; "Macie wielkie serca"; "Dlatego uważam ze takich ludzi jak wy jest bardzo mało, i tacy ludzie jak wy mogą mieć pieniądze" - pisali internauci pod nagraniem Centrum Zdrowia Matki i Dziecka.

Faktycznie pół miliona z pół miliardowego majątku to aż tak imponująca kwota?

Zobacz też:

Anna Lewandowska bawi się wśród zagranicznych przyjaciółek. Już nie pilnuje diety

Lewandowska zaprzyjaźniła się z inną WAG Barcelony. Tak spędzały czas przed meczem. Mają wiele wspólnego!

Anna Lewandowska rozprawia, o tym jak radzi sobie z życiem. "Odklejka na poziomie"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy