Reklama

Reklama

Reklama

Lewandowscy teraz żyją w luksusie, kiedyś klepali biedę. Robert się wygadał

Anna i Robert Lewandowscy nie zawsze żyli w luksusie. Okazuje się, że gwiazdorska para doszła do swojego bogactwa własnymi siłami. Aż trudno uwierzyć, że małżeństwo poznało się w 2007 roku podczas obozu sportowego AWF.

Anna i Robert Lewandowscy poznali się podczas obozu sportowego w czasie studiów. W 2013 roku wzięli ślub, a parę lat później doczekali się dwóch pociech. Nie zawsze mogli jednak podróżować po świecie, kupować drogie posiadłości czy ubrania od najlepszych projektantów mody. W młodości klepali biedę.

Anna i Robert Lewandowscy kiedyś klepali biedę

Oboje należą obecnie do najbogatszych Polaków. Ich początki nie należały do najłatwiejszych. Okazuje się, że Lewandowscy musieli na wszystko zapracować samodzielnie. Dodatkowo Robert wyznał, że rzeczy materialne nie są dla niego najważniejsze.

Reklama

Kariera Roberta nabrała tempa, kiedy podpisał kontrakt z Lechem Poznań, a następnie z Borussią Dortmund oraz z Bayernem Monachium. Anna ukończyła studia i zrobiła karierę jako karateczka. Lewandowska zdobyła aż 38 medali. W 2013 roku rozpoczęła udzielić się jako trenerka personalna. Założyła bloga, a także rozwinęła swoje konto w serwisie Instagram.

Ile wynosi majątek Lewandowskich?

Ruchomości Lewandowskich zwala z nóg. Zaradne małżeństwo prowadzi łącznie kilkanaście biznesów. W 2021 roku Anna i Robert uplasowali się na 92. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków "Wprost". Podobno ich majątek szacowany jest na 565 mln zł.

Zobacz też:

Anna Lewandowska pokazała nagie pośladki. Wyszła poza strefę komfortu?

Kim Kardashian w bikini na kajakach z Petem Davidsonem. Co za forma


Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy