Reklama

Reklama

Reklama

Leonardo DiCaprio rozstaje się z kobietami z jednego powodu. Internauci opracowali teorię

Leonardo DiCaprio (47 l.) znów jest wolny. Hollywoodzki gwiazdor rozstał się z Camilą Morrone. Do tej pory w mediach nie podawano przyczyny rozpadu ich związku. Internauci znaleźli jednak zaskakujące wyjaśnienie diametralnej zmiany w życiu osobistym aktora. Wszystkiemu może być winny wiek partnerki.

Leonardo DiCaprio: rozstanie z Camillą Morrone

Amerykańskie media nie mają wątpliwości, że Leonardo DiCaprio znów jest do wzięcia. Słynny aktor właśnie zakończył swój czteroletni związek z Camilą Morrone. Ich relacja niestety nie przetrwała próby czasu. Oficjalnie nie podano do wiadomości publicznej, co doprowadziło do zakończenia związku aktora z dużo młodszą partnerką. Paparazzi nigdy nie widzieli, aby pomiędzy DiCaprio i Morrone dochodziło do jakichkolwiek spięć czy waśni. Jeszcze nieco ponad miesiąc temu byli widziani razem na romantycznym spacerze po plaży w kalifornijskim Malibu.

Reklama

Nie wiadomo, kiedy dokładnie ich związek dobiegł końca, ale pewne jest, że musiało się na to zanosić już od co najmniej paru tygodni. W wakacje aktor był widziany samotnie podczas pobytu w Europie. Niektórzy uważają, że rozstanie Leonardo DiCaprio z Camilą Morrone to naturalna kolej rzeczy. Wszakże gwiazdor posiada opinię lowelasa. W przeszłości jego dziewczynami były najpiękniejsze kobiety świata. Aktor spotykał się m.in. z Bar Rafaeli, Blake Lively i Niną Agdal. DiCaprio zawsze wybierał kobiety, które były od niego dużo młodsze. Zdaniem internautów to nie przypadek, że teraz rozstał się z Camilą Morone. Aktorka i modelka wkroczyła bowiem w zbyt dojrzały wiek. 

Leonardo DiCaprio rozstaje się z kobietami z jednego powodu

Nie od dziś wiadomo, że świat amerykańskiego show biznesu rządzi się własnymi prawami, a relacje zawierane pomiędzy gwiazdami z pierwszych stron gazet są narażone na liczne przeciwności losu. I choć mogłoby się wydawać, że Leonardo DiCaprio i Camili Morrone nie brakuje niczego, to jednak ich związek się rozpadł. Zdaniem internautów, aktor miał swoje powody, aby zakończyć tę relację. Na Twitterze ukazało się zaskakujące podsumowanie, które wyjaśnia, dlaczego gwiazdor postąpił w ten sposób. Okazuje się, że w czerwcu tego roku kobieta ukończyła 25 rok życia. Tym samym młodsza od 22 lata była już partnerka DiCaprio przestała mieścić się w jego rzekomych wytycznych.

Zamieszczony w sieci wykres dowodzi, że aktor pomimo starzenia się, wciąż wybiera kobiety, które nie przekroczyły 25 roku życia. Gwiazdor nigdy nie spotykał się z partnerką, która byłaby choćby o rok starsza. Co więcej, internauci zauważają, że to właśnie w wieku 25 lat mózg człowieka osiąga pełną dojrzałość. Czy to oznacza, że Leonardo DiCaprio obawia się dojrzałych partnerek? Nie można tego wykluczyć. 

W sieci zaroiło się od zabawnych zdjęć i grafik, które drwią z Leonardo DiCaprio. Pewna internautka udostępniła zdjęcie tortu urodzinowego. Zamiast świeczek, pojawił się na nim napis "Za stara dla Leonardo Di Caprio". 

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka pręży smukłe ciało w bikini. Co za sylwetka

Ola Żebrowska serdecznie pozdrawia środkowym palcem: "Ukrop macierzyński"

Kuba Wojewódzki potwierdził plotki. Co na to Małgorzata Rozenek-Majdan?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Leonardo DiCaprio | Camila Morrone

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy