Reklama
Reklama

Kuba Wojewódzki potwierdził plotki. Co na to Małgorzata Rozenek-Majdan?

Kuba Wojewódzki (58 l.) to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w polskim show-biznesie. Gwiazdor od lat obecny jest również w mediach społecznościowych, gdzie informuje swoich fanów, o autorskim show, a także prezentuje sylwetki gości, którzy zasiądą na jego słynnej kanapie. Niedawno postanowił zaskoczyć swoich obserwatorów. Nie uwierzycie, kogo zaprosił do udziału w programie TVN.

Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek-Majdan parę miesięcy temu zakopali publicznie topór wojenny. Okazuje się, że całkiem nieźle się dogadują. Niedawno na swoim instagramowym koncie 58-latek postanowił pokazać, kogo zaprosił do swojego programu. Okazuje się, że jest to nie kto inny niż "Perfekcyjna pani domu".

Reklama

Kuba Wojewódzki zaprosił Małgorzatę Rozenek-Majdan do swojego programu

Chyba mało kto spodziewał się tak dobrej relacji między Wojewódzkim a Rozenek. Kuba, aby podgrzać atmosferę nerwowego oczekiwania na jego najnowszy odcinek show, postanowił pochwalić się w sieci zdjęciem z Rozenek-Majdan.

Okazuje się, że w nowym odcinku programu Wojewódzkiego wystąpi Małgorzata Rozenek oraz Maciej Musiałowski. Ciekawe czy z ust prowadzącego show padną niewygodne dla Goni pytania, czy zostanie potraktowana przez Kubę ulgowo. Tego dowiemy się dopiero w przyszłym tygodniu.

Fani Wojewódzkiego również postanowili skomentować udział Rozenek w jego programie. Okazuje się, że większość była w szoku i nie mogła uwierzyć, że dzieje się to naprawdę.

"Widzę siła wyższa TVN, myślę, że to nie @kuba_wojewodzki_official"

"Świat się kończy"

"Patrząc na rozwój wydarzeń z panią Rozenek w ostatnich miesiącach, żądam powrotu dyrektora Miszczaka" - pisali internauci pod fotografią, którą dodał Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki - życie prywatne i kariera

Kuba Wojewódzki urodził się 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie.

Karierę dziennikarską rozpoczął w latach 80. w "Magazynie Muzycznym". Od 2008 roku jest felietonistą tygodnika "Polityka".

Od 2003 do 2007 roku był redaktorem Antyradia. Współprowadził również audycje w Esce Rock, następnie przez dwa lata był związany z Rock Radiem. Jako aktor występuje na deskach Teatru 6. Piętro. Jest dwukrotnym laureatem Świrów, a także zdobywcą Wiktora w kategorii "osobowość telewizyjna".

W 2022 roku został jednym z jurorów w programie TVN "Mask Singer", a od marca 2022 roku współprowadzi podcast "WojewódzkiKędzierski" w serwisie Onet.pl. Od 2003 do 2007 roku był w związku z Anną Muchą, a w latach 2013 do 2018 roku z Renatą Kaczoruk.

Zobacz też:

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki przed laty byli najgorętszą parą w show-biznesie. Jakie mają relacje?

Romansowała z Wojewódzkim i Świderskim. Została modelką, by wyleczyć się z kompleksów
Lwy zrobią wszystko, żeby osiągnąć cel. Są ambitne i uparte. Oto gwiazdy spod tego znaku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Małgorzata Rozenek | Maciej Musiałowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama