Reklama
Reklama

Lwy zrobią wszystko, żeby osiągnąć cel. Są ambitne i uparte. Oto gwiazdy spod tego znaku

Lew to znak zodiaku związany z żywiołem ognia i należy do osób urodzonych między 23 lipca a 23 sierpnia. Lwy są ambitne i uparte. Wyznaczają sobie jasne cele. Należy do nich m.in. Madonna (63 l.) i Sandra Bullock (57 l.). Oto zestawienie najpopularniejszych Lwów!

Jakim znakiem zodiaku jest Lew?

Lwy są pełne charyzmy i pozytywnego nastawienia do świata. Trudności pokonują z uśmiechem na twarzy i zawsze starają się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Jeśli nie mają na coś wpływu, czekają, aż wszystko samo się ułoży.

Lwy nie boją się błędów i cieszą się z sukcesów. Osoby przynależące do tego znaku są ufne, otwarte i bardzo pozytywne, do tego pełne energii, którą zarażają innych. Raczej trudno znaleźć Lwa pesymistę. Są dobrymi liderami. Ponadto Lwy to osoby, z którymi dobrze się żyje w społeczeństwie.

Nic więc dziwnego, że tak wiele Lwów zagościło na czerwonym dywanie lub zrobiło międzynarodowe kariery! Czy zawdzięczają to pozytywnemu nastawieniu? Trudno stwierdzić, ale na pewno nie można temu zaprzeczyć!

Reklama

Madonna to bardzo przesądny lew!

Madonna, amerykańska piosenkarka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, bardzo dużą wagę przywiązuje do osób, z którymi współpracuje. Ważni są dla niej nie tylko odpowiedni wokaliści, ale też... ich znak zodiaku. David Guetta (54 l.) miał zostać producentem nowej płyty wokalistki. Niestety, nie sprzyjały im gwiazdy. Po tym, jak Madonna dowiedziała się, że David Guetta jest Skorpionem,  zrezygnowała z jego usług.

Sandra Bullock postępuje zgodnie ze swoim sercem

Jak na prawdziwego Lwa przystało, jedna z najpopularniejszych amerykańskich aktorek, producentek filmowych i reżyserek, patrzy na świat optymistycznie i postępuje zgodnie z tym, co czuje. W marcu 2022 r. Sandra Bullock postanowiła zrobić przerwę od grania w filmach. Ma zamiar wrócić do pracy, gdy "naładuje baterie" w towarzystwie rodziny.

Robert Lewandowski nie zapomina o swoich początkach

Robert Lewandowski (33 l.) to piłkarz, któremu nikomu nie trzeba przedstawiać. "Pamiętam, skąd pochodzę. Pamiętam, jak to jest jeździć fiatem bravo, mieszkać w komunalnym mieszkaniu i studiować. Doceniam to, co mam teraz" - powiedział w programie "Fakty po faktach". Wdzięczność i ciężka praca są cechami, które zrozumie każdy Lew!

Co ciekawe, Anna Lewandowska (33 l.), żona Roberta jest zodiakalną Panną. Co to oznacza? Razem tworzą wybuchową, choć bardzo ambitną parę!

Kuba Wojewódzki i jego przebojowe życie

Kuba Wojewódzki (58 l.) to polski dziennikarz, publicysta, satyryk i felietonista. Słynie ze swojej przebojowości, braku oporów przed podejmowaniem trudnych tematów, a także z ciętego języka i umiejętności rozmowy z każdym.

Trzeba przyznać, że to typowe cechy Lwa!

Ewa Farna i ciałopozytywność

Ewa Farna (28 l.) już w latach młodzieńczych zachwyciła wszystkich swoim pięknym głosem. Dziś dalej obecna jest w świecie muzyki i w równym stopniu skupia się na tworzeniu, jak i na życiu rodzinnym. Nie boi się trudnych tematów i z przyjemnością chwali ciałopozytywność.

Nie tylko na swoim profilu na Instagramie, ale także w piosenkach, otwarcie mówi o akceptacji ciała, które odbiega od kanonów piękna i oznajmia światu, że nie ma lepszych czy gorszych figur.

Ten optymizm jest zaraźliwy, a już na pewno pasuje do jej znaku zodiaku!

Marta Żmuda-Trzebiatowska świetnie czuje się w swoim ciele i życiu

Marta Żmuda-Trzebiatowska (37 l.) zaraża pozytywną energią na Instagramie! Aktorka dzieli się małymi przyjemnościami codziennego życia, mówiąc o akceptacji siebie, swojego wieku, a także o tym, co celebruje i jakie nowe rzeczy odkrywa. Zdecydowanie to konto jest przepełnione optymizmem!

Jennifer Lopez odnalazła siebie

Jennifer Lopez (52 l.) także jest Lwem! Piosenkarka długo szukała siebie i miała wiele problemów, jednak dziś o swoim życiu mówi przede wszystkim pozytywnie!

"Chcę, aby moi ludzie, którzy troszczą się o mnie, ponieważ mi na nich tak bardzo zależy, wiedzieli, że naprawdę dotarłam do miejsca w moim życiu, w którym jest mi doskonale sama ze sobą" - te słowa wypowiedziała w rozmowie z dziennikarzem muzycznym Zanem Lowem.

Jason Statham uczy się swojego ciała każdego dnia

Jason Statham (54 l.), jedna z największych gwiazd kina, bardzo dba o treningi, ale tylko wtedy, kiedy są zgodne z tym, jak się czuje.

"Poranne kardio, potem ćwiczenia ze sztangą... Niektórzy ludzie potrzebują takiego rozkładu jazdy. O moim treningu decyduje to, jak czuję się danego dnia. Liczenie powtórzenia za powtórzeniem zwyczajnie mnie nudzi. Lubię zaskakiwać ciało i na każdym treningu próbuję czegoś nowego" - mówił podczas wywiadu dla "Men’s Health".

W tym letnim okresie wszystkim osobom spod znaku Lwa życzymy wszystkiego najlepszego! Wy również nie zapomnijcie o złożeniu życzeń!

*** 

Zobacz także:

Stanowski pokazał żonę, a pod zdjęciem zawrzało! Internauci są jednomyślni

Katarzyna Glinka wciąż rozgrzebuje rozwód sprzed siedmiu lat? "Napisałam o tym sztukę teatralną"

Anna Przybylska nie chciała ślubu. Miała ważny powód z przeszłości

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy