Reklama

Reklama

Reklama

Izabela Janachowska ujawnia czy brakuje jej Rozenek-Majdan w "Tańcu z gwiazdami"

Izabela Janachowska (35 l.), która rok temu związała się z Telewizją Polsat i prowadzi tam 3 programy o tematyce ślubnej, a także jest współprowadzącą „Tańca z gwiazdami”, komentuje awans Małgorzaty Rozenek-Majdan na prowadzącą „Dzień Dobry TVN”. Czy żałuje, że nie potwierdziły się jednak plotki o jej udziale w „Tańcu z gwiazdami”?

Izabela Janachowska przez kilka lat realizowała programy o tematyce ślubnej dla TLC i TVN Style. Rok temu zdecydowała się przejść do Polsatu, telewizji, która umożliwiła jej rozwijanie dwóch największych pasji jaką jest tematyka ślubna i taniec. 

Medialna kariera Janachowskiej rozpoczęła się właśnie w „Tańcu z gwiazdami”, emitowanym wówczas przez TVN. Ostatni raz Iza pojawiła się na parkiecie w 2014 roku. Krótko potem diagnoza ortopedy, który stwierdził, że ma kolana 80-letniej staruszki, przekreśliła jej karierę taneczną

Reklama

Izabela Janachowska o śniadaniowym debiucie Rozenek-Majdan

Od roku Janachowska swoją tęsknotę za parkietem realizuje jako współprowadząca „Tańca z gwiazdami”. Tego lata, na etapie kompletowania listy uczestników 13. edycji, spekulowano na temat możliwego udziału w show Małgorzaty Rozenek-Majdan, która w dzieciństwie spędziła 9 lat w szkole baletowej i ma brata baletmistrza i choreografa. 

Ostatecznie wyszło na to, że były to tylko przekomarzanki, mające zapewnić Małgorzacie wymarzone stanowisko prowadzącej „Dzień Dobry TVN”. Czy Janachowska żałuje, że nie zobaczy Rozenek-Majdan pląsającej na parkiecie. Odpowiedziała na to pytanie w rozmowie z Plotkiem: 

"Wiem, że "Dzień dobry TVN" było wielkim marzeniem Gosi, więc ona chyba bardzo się cieszy, że się spełniło. Dla każdego jest miejsce w telewizji. Gosia jest w "Dzień dobry TVN", my mamy wspaniałe gwiazdy w "Tańcu z gwiazdami". Każdy program sobie funkcjonuje, ma swoje sukcesy, swoje debiuty. Za Gosię trzymam kciuki (...). Pewnie jakby tu była na parkiecie byłoby bardzo ciekawie, ale bez niej też jest wspaniale, bo mamy naprawdę fajne pary, które budzą sporo emocji". 

Rzeczywiście, to już dało się zauważyć...

Zobacz też:

Andrzej Piaseczny w TzG: "czy gej musi z facetem? Nie musi, ale fajnie, żeby mógł"

„Taniec z gwiazdami”: Pavlović oceniła jeden taniec jako NAJGORSZY w historii... Ale odpadł ktoś inny!

Joanna Przetakiewicz z synem na wakacjach. Fani zachwyceni

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska | Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy