Reklama
Reklama

Leonardo DiCaprio nie może sprzedać swojego ogromnego domu. Mocno schodzi z ceny!

Leonardo DiCaprio wystawił na sprzedaż swój luksusowy dom w Malibu, który kupił w 2018 roku od muzyka Moby'ego. Cena w sierpniu 2020 roku wynosiła 5,75 mln dolarów - wówczas aktor nie mógł znaleźć nabywcy. Obecnie cena posiadłości spadła do 4,91 mln dolarów.

Dom DiCaprio na sprzedaż. Nie brakuje luksusów

Nieruchomość pochodzi z 1926 roku i zbudowana została w angielskim stylu Tudorów. Charakteryzuje się przestrzenią, wysokimi pomieszczeniami i oryginalnymi detalami, jak łuki i sklepienia krzyżowe w salonie.

Posiada m.in. ogromny salon z kominkiem (w domu są w sumie trzy), pięć sypialni i siedem łazienek, dużą kuchnię ze schowkiem w spiżarni, jadalnię.

Na poddaszu znajduje się gabinet i pokój do jogi. Na niższym poziomie - siłownia, biuro, przechowalnia oraz apartament dla gości z tajnym wejściem do łaźni parowej. Każdy pokój ma niepowtarzalny układ.

Reklama

Do tego basen i spa. Ogrodzony podjazd, żywopłoty zapewniające prywatność i leśne otoczenie z dużymi okazałymi drzewostanami tworzą magiczną, spokojną atmosferę. Dom znajduje się niedaleko Griffith Park.

Zobacz też:

prof. Simon: przygotowaliśmy się na piątą falę

Kraska: piąta fala pandemii jest zupełnie inna

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Leonardo DiCaprio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy