Reklama
Reklama

Leonardo DiCaprio pręży klatę na jachcie za 650 milionów złotych. Ależ schudł

Leonardo DiCaprio (47 l.) przebywa obecnie ze swoją ukochaną na jachcie w pobliżu Cannes. Paparazzi zrobili mu niedawno parę zdjęć, na których widać, jaką metamorfozę przeszedł. Znany gwiazdor wyraźnie schudł i zadbał o sylwetkę. Będziecie pod wrażeniem, jak teraz wygląda.

Leonardo DiCaprio to jeden z najbardziej znanych aktorów na świecie. 47-latek przebywa obecnie wraz ze swoją partnerką w Saint-Tropez na jachcie wartym ponad 650 milionów złotych. Gwiazdor pije drinki z palemką, a także korzysta z pięknej pogody. Fotoreporterzy zrobili mu nawet kilka zdjęć. Gołym okiem widać, że bardzo się zmienił.

Leonardo DiCaprio pokazuje gołą klatę na jachcie

Paparazzi przyłapali aktora, kiedy spacerował po plaży ze swoją ukochaną. Po kilkunastu minutach oboje weszli na pokład potężnego jachtu. 47-latek na statku poczuł się chyba bardzo dobrze, ponieważ po jakimś czasie zdjął koszulkę i zaprezentował swoją szczupłą sylwetkę.

Reklama

Jeszcze niedawno Leonardo nie mógłby pochwalić się tak dobrą formą. Gwiazdor został przyłapany przez fotoreporterów parę miesięcy temu i wtedy nie wyglądał na zbyt zadbanego.

Leonardo DiCaprio - z kim jest teraz w związku?

Leonardo DiCaprio od kilku lat widywany jest w towarzystwie 24-letniej modelki i początkującej aktorki Camili Morrone. Paparazzi często robią im zdjęcia, na których widać, że para nie szczędzi sobie czułości.

Camila Morrone urodziła się 16 czerwca 1997 roku w Los Angeles. W show-biznesie zaistniała jako modelka. Wystąpiła na okładce manazynu "Vogue", a także wzięła udział w pokazie Moschino.

Zagrała również w filmie James'a Franco "Bukowski" oraz "Death Wish".
Zobacz też:

Prababcia Anny Marii Jopek zginęła na Titanicu. Niesamowita historia

Lewandowska w nieziemskich kreacjach. Te suknie kosztowały majątek

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Leonardo DiCaprio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy