Reklama
Reklama

Lewandowska w nieziemskich kreacjach. Te suknie kosztowały majątek

Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na tegorocznym festiwalu w Cannes. Celebryci chcieli, aby ich debiut na imprezie był jak najlepszy. Ania zachwycała w drogich sukniach, a Robert prężył się w doskonale skrojonych garniturach. Na czerwonym dywanie zaprezentowali się ponownie. Tym razem "Lewa" zachwyciła w pomarańczowej i czarnej kreacji.

Anna i Robert Lewandowscy w tym tygodniu kilka razy pojawili się na czerwonym dywanie. Wychodzi na to, że impreza w Cannes bardzo im się spodobała. Niedawno byli obecni na premierze filmu "Elvis", a teraz uczestniczyli w prezentacji filmu "Broker". Gwiazdorska para zaprezentowała się w pięknie skrojonych stylizacjach. Fotoreporterzy nie mogli oderwać od nich wzroku.

Anna Lewandowska w drogich suknia w Cannes

Anna Lewandowska w ostatnim czasie zachwyciła fanów aż dwiema stylizacjami. Na jednym evencie miała piękną pomarańczową suknię. Do charakterystycznej kreacji dobrała wielki naszyjnik marki Chopard. Kolia Lewandowskiej kosztuje kilkaset tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że prezentowała się w tym zestawie znakomicie.

Reklama

Podczas premiery filmu "Broker" Anna miała na sobie piękną czarną suknię od polskiej projektantki Magdy Butrym, która kosztuje około 15 tysięcy złotych. Cały look znowu postanowiła uzupełnić biżuterią Chopard. Lewandowski zaprezentował się z kolei w klasycznym garniturze z włoskiego domu mody Dolce&Gabanna.

Zobacz też:

Syn Krzysztofa Krawczyka nie ma gdzie mieszkać. Zostanie bezdomnym?

Tom Cruise po 10 latach w końcu pojedna się z córką?! Sensacyjne wieści z zagranicznych tabloidów!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy