Reklama
Reklama

Leon Myszkowski ma propozycję dla Allana Krupy. Wstrząśnie show biznesem?

Leon Myszkowski (23 l.), syn Justyny Steczkowskiej, ujawnił, jakie ma zdanie na temat Allana Krupy (19 l.). W przeszłości różnie się między nimi układało, w zależności od tego, co o sobie wzajemnie mówiły publicznie ich mamy. Jakie teraz relacje ma z synem Edyty Górniak?

Leona Myszkowskiego, syna Justyny Steczkowskiej i architekta, a wcześniej modela Macieja Myszkowskiego, oraz Allana Krupę, syna Edyty Górniak i byłego muzyka studyjnego Dariusza Krupy, łączy to, że obaj wcześnie zadebiutowali w show-biznesie

Reklama

Leon Myszkowski poszedł w ślady rodziców

Leon 7 lat temu wykłócał się publicznie z Allanem o to, czyja mama bardziej zasługuje na miano diwy. Przejściowo wybrał gotowanie jako ścieżkę kariery, wydał książkę kucharską "Kuchnia Leona. Gotowanie i inne zajawki" i pojawił się gościnnie w 4. edycji programu "Hell’s Kitchen"

Kariera kulinarna nie porwała go jednak na dłużej. Myszkowski, idąc w ślady rodziców, postanowił spróbować swoich sił w modelingu i muzyce. 

Burzliwe życie Allana Krupy

Allan Krupa zaistniał w show-biznesie jeszcze wcześniej. W wieku kilku miesięcy wystąpił na zdjęciu, które jego mama, Edyta Górniak, zamieściła na swojej stronie internetowej, z dedykacją dla dziennikarzy: „#CIACH# szczurom”. 

Jego życie obfitowało w burzliwe wydarzenia, bliższe i dalekie przeprowadzki, a także zmiany szkół. Podobnie jak Leon przeżył okres fascynacji gotowaniem, ale ostatecznie postanowił skupić się na muzyce. W ubiegłym roku zadebiutował jako raper ENSO. 

Co Allanie myśli teraz starszy o zaledwie cztery lata Myszkowski? W rozmowie z Jastrząb Post wyznał: "My się znamy. Znamy się od bardzo dawna. Absolutnie normalny chłopak, co tu dużo gadać".

Justyna Steczkowska i Edyta Górniak: bywało różnie

Nie jest to takie oczywiste, bo przez wiele lat relacje między nimi układały się w zależności od tego, jakimi uwagami na swój temat przerzucały się wzajemnie ich mamy. Relacje Górniak i Steczkowskiej przez lata układały się dość burzliwie. Wytrwale rywalizowały o miano polskiej diwy, a w ich przekomarzanki włączali się synowie.  

Ostatecznie kiedy w końcu chłopcy się zaprzyjaźnili, ich mamy znów się poróżniły, tym razem o koncert charytatywny dla Ukrainy. Padło wtedy kilka ostrych słów w obu stron, jednak ten konflikt najwyraźniej nie miał już wpływu na znajomość Leona i Allana. 

Obecnie Myszkowski nie wyklucza nawet współpracy muzycznej z synem Górniak. Jak zapewnił w rozmowie z Jastrząb Post: "Nigdy nie mówię nigdy, więc jest to możliwe. Nasze plany na razie tego nie zakładają, ale może kiedyś".

Czy ten duet wstrząśnie polską sceną muzyczną?

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa | Leon Myszkowski | Justyna Steczkowska | Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy