Reklama
Reklama

Łapicki nie przyjął żony na studia?

Andrzej Łapicki i jego obecna żona pierwszy raz spotkali się na egzaminach do szkoły teatralnej. Kamila zdawała na wydział aktorski, pan Andrzej zasiadał w komisji egzaminacyjnej. Niestety, dziewczyna nie została przyjęta...

Okazuje się, że pierwsze spotkanie 85-letniego Łapickiego i 25-letniej Mścichowskiej nie odbyło się w redakcji miesięcznika "Teatr", a kilka lat wcześniej, w 2002 roku, podczas egzaminów wstępnych do Akademii Teatralnej w Warszawie.

Kamila zdawała na wydział aktorki, jednak nie dostała się, jak twierdzi jej przyjaciółka z XL LO w Warszawie, z którą żona Łapickiego chodziła do klasy o profilu artystyczno-kulturalnym, powodem była wada wymowy.

"Mścicha była skromna i spokojna, trochę kujonka. Ale zawsze chciała być aktorką. Nawet mówi o tym na filmie ze studniówki. Niestety, na aktorstwo nie dostała się przez wadę wymowy".

Reklama

Kamila postanowiła więc zdawać na wydział wiedzy o teatrze, z powodzeniem.

Para, po półrocznej znajomości, 5 czerwca 2009 roku wzięła cichy ślub. Ona ujęła go taktem, on zaimponował jej wiedzą, inteligencją i doświadczeniem. Jej poprzedni mężczyzna miał 50 lat.

Andrzej Łapicki jest cenionym aktorem i reżyserem teatralnym, profesorem i byłym rektorem PWST w Warszawie (1993-1996).

Na Żywo
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Łapicki | Kamila Mścichowska | związek
Reklama
Reklama
Reklama