Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kwaśniewska ocenia Komorowską

Pierwsza dama to nie tylko wizytówka prezydenta, ale także dobro narodowe - nic dziwnego, że z taką uwagą media wypowiadają się o każdej kreacji, jaką założy Michelle Obama czy Carla Bruni-Sarkozy.

Ale i w Polsce nie brakuje dobrze ubranych żon polityków. Do historii mody przeszła już bez wątpienia Jolanta Kwaśniewska - obecnie gospodyni "Lekcji Stylu". W najnowszym numerze modowego magazynu "Elle" komentuje styl obecnej pierwszej damy.

Reklama

"Pani Anna Komorowska ma instynkt mody. Wybiera najbardziej bezpieczne dla siebie rozwiązania. I to dobrze! Spokojna klasyka zawsze się sprawdza" - zaznacza.

"Podczas zaprzysiężenia zestawiła granaty z białą lamówką. Przed 15 laty zrobiłam to samo. Myślę, że bycie sobą plus klasyczna elegancja nigdy nie wychodzą z mody i zawsze mniej znaczy więcej" - mówi na łamach pisma Kwaśniewska.

"Doradcy w sprawach mody nie zawsze rozumieją naszą osobowość, funkcję i zasady protokołu. Niezawodna zasada: jakość, jakość i jeszcze raz jakość w materiałach i dodatkach" - dodaje.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: jolanta kwaśniewska | polityk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje