Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się?!

Zaskakujące wieści! Spekuluje się, że Kuba Wojewódzki (54 l.) i Renata Kaczoruk (31 l.) nie są już parą. Po kilku latach związku mieli zdecydować o rozstaniu. Na tę chwilę zainteresowani nie odnieśli się do tych rewelacji.

Wieść o związku Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk obiegła media kilka lat temu. Zakochani byli widywani razem na imprezach, na wspólnych wakacjach i na marszu KOD-u. 

Reklama

Niejednokrotnie media plotkowały też o ich rzekomych ślubnych i rodzicielskich planach. Jednak wszystko to pozostawało w sferze spekulacji. Prezenter i modelka nigdy nie potwierdzili, że w ogóle doszło do zaręczyn, a tym bardziej nie było mowy o dziecku. 

Nie wszyscy wróżyli temu związkowi świetlaną przyszłość. Mimo to wydawało się, że Kuba i Renata świetnie się ze sobą dogadują. Wojewódzki stanął w obronie ukochanej, gdy popadła ona w konflikt z Majdanami. 

Jednak w ostatnim czasie o ich miłości jakby ucichło. Nie bywają już razem na salonach, nie publikują również wspólnych zdjęć na Instagramie. Czyżby to oznaczało kryzys w w związku? 

Wiele wskazuje na to, że tak. Pudelek donosi, że Kuba i Renulka nie są już razem. "Związek Renaty i Kuby to pieśń przeszłości. Rozstali się niedawno, a Kaczoruk chce teraz robić karierę solo" - opowiada źródło portalu. 

Podobnego zdania jest informator "Party". "Tak, to prawda. Renata i Kuba nie są już razem" - miała wyjawić osoba z otoczenia pary. 

Zaskoczeni takim obrotem spraw?

*** 
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje