Edyta Bartosiewicz o nowym partnerze. To nie były plotki?
Edyta Bartosiewicz gościła w internetowym programie "Bliskoznaczni", gdzie zwierzyła się na temat swojego prywatnego życia. Gwiazda pod sam koniec wywiadu wspomniała coś, czego nie spodziewali się nawet jej najwierniejsi fani.
Katarzyna Nosowska chciała podsumować spotkanie i zaczęła tłumaczyć, że ma pewien niedosyt. Próbowała zgadnąć, co może wydarzyć się w życiu Edyty przez najbliższe lata. Wspomniała nawet o "człowieku, który być może się pojawi", co gwiazda skwitowała krótkim:
"Jak się nie pojawił...".
"O ty!" - od razu zareagowała Nosowska, zaśmiała się pod nosem i z uśmiechem na twarzy podziękowała za rozmowę.
Edyta Bartosiewicz nie słynie z medialnych związków. Tylko raz mówiła wprost
Warto podkreślić, że Edyta Bartosiewicz należy do bardzo skrytych osób. Medialny był jedynie jej związek z mężem, który zakończył się po burzliwym czasie.
"Byłam normalną matką, która zawoziła dziecko do szkoły. Później z niej przywoziła. Gotowała. Wypełniałam te wszystkie obowiązki tak, jak każda inna kobieta. Mój syn miał siedem lat, jak rozstałam się z moim eks mężem. Zaczęłam go wychowywać sama" - tłumaczyła dawniej Monice Olejnik.
Również relacja z synem Edyty nie należała do najłatwiejszych. Trochę czasu upłynęło, nim zaczęli się dogadywać.
"Dopiero w ostatnim czasie udało nam się z Alkiem zbudować całkiem fajną relację. Nawet na tyle, że ośmieliłam się opublikować nasze wspólne zdjęcie z koncertu (...). Kiedy on po raz pierwszy przyszedł na mój koncert i był oczarowany. Powiedział, że jest ze mnie dumny. To było tak wzruszające. Tak piękne, że ja nawet nie chcę myśleć o tym, co było wcześniej..." - cieszyła się Edyta.
Edyta Bartosiewicz tak skwitowała swoje relacje z mężczyznami
Po latach Bartosiewicz enigmatycznie mówiła o swoich związkach.
"Moje relacje zawsze były szalone i takie totalnie crazy, przez co były dosyć ulotne. Zazdroszczę bardzo moim koleżankom, które mają fajnych facetów i stabilne związki. Zaczęłam sobie cenić stabilność. Wszyscy potrzebujemy miłości" - uzewnętrzniała się w "Twoim Stylu".
Wiele wskazuje, że czas samotności się zakończył... Czy jednak wokalistka zdradzi coś więcej? Biorąc pod uwagę jej wcześniejszą postawę, bardzo wątpliwe.
Czytaj też:
Edyta Bartosiewicz nie wytrzymała. Tak podsumowała część współczesnych gwiazd. "Takie czasy"








