Reklama
Reklama

Księżna Kate robi na złość Meghan? Na jaw wychodzą fakty ze ślubu aktorki i Harry'ego

Wielu zastanawia się, czy księżna Kate i Meghan Markle faktycznie nie żyją ze sobą w zgodzie. Internauci wciąż węszą wokół obu kobiet, doszukując się pomniejszych złośliwości, które te przez lata robiły sobie nawzajem. Ostatnio uwagę opinii publicznej przykuł ubiór Kate, który wybrała na ślub szwagra z amerykańską gwiazdą. Middleton zrobiła na złość Meghan?

Kate Middleton cała na biało. Tak poszła na ślub Meghan i Harry’ego!

Internauci nadal szukają oznak konfliktu pomiędzy Williamem i Harrym. Choć po publikacji pamiętników rudowłosego arystokraty wiele sekretów rodziny królewskiej ujrzało światło dzienne, a negatywne emocje między synami Diany stały się rzeczywistością, wielu wciąż szuka dziury w całym i próbuje prowadzić własne śledztwo w sprawie brytyjskich arystokratów.

Reklama

TikTokerzy wrócili pamięcią do ślubu Meghan i Harry’ego, na którym szwagierka księcia wystąpiła w wyjątkowo jasnej kreacji, czym zresztą zwróciła uwagę całej prasy. Kate zaprezentowała się bowiem w sukience od Alexandra McQueena z lekko wyciętym dekoltem i luźnym dołem. W 2018 roku, kiedy sieć obiegły zdjęcia z uroczystości, nikt nie dostrzegał w ubiorze Kate złośliwości, która teraz jest jej przypisywana. Po rewelacjach, które przedstawił Harry, spojrzenie fanów royalsów nieco się zmieniło.

Prawdą jest jednak, że kreacja żony księcia Williama nie jest czystobiała, a teoretycznie "pierwiosnkowo żółta", choć w rzeczywistości wydaje się jednak o wiele jaśniejsza.

Internauci w takim doborze sukni doszukali się jedynie ujmy dla Meghan, która wówczas świętowała wyjątkowy dzień i, jak twierdzi wielu, ślub powinien należeć tylko do niej i Harry’ego. W obronie księżnej Walii stanęła jednak pewna TikTokerka, która wyjaśniła, że Middleton miała dobre intencje, ale odniosła odwrotny skutek do zamierzonego.

TikTokerka broni Kate Middleton. Specjalnie dobrała taki strój?

Jedna z TikTokerek postanowiła podjąć temat stroju księżnej Walii, który wzbudził tak wiele emocji. Wyjaśniła, że księżna próbowała wtopić się w tłum, decydując się na kreację, w której nieraz pojawia się na oficjalnych wydarzeniach. Zdaniem dziewczyny to właśnie "znoszony" ubiór, który paparazzi widzieli już wielokrotnie, miał odciągnąć uwagę reporterów od Kate. Tę samą suknię Middleton zaprezentowała na chrzcie księżniczki Charlotte.

Choć to tłumaczenie wydaje się trafne, wielu wciąż zastanawia się jednak nad tym, dlaczego księżna Walii założyła na ślub szwagra jasną kreację, choć w swojej szafie skrywa niejeden skarb, który nadałby się nieco bardziej na taką uroczystość. Zdecydowanie mogła jednak zrezygnować z niemalże białego odcienia sukni, który z oczywistych względów jest zarezerwowany dla panny młodej.

Zobacz też:

Księżna Kate nie przyleciała do Rzeszowa. Od plotek aż huczy! To dlatego William przyjechał sam do Polski?

William i Kate martwią się o George'a i toczą spory z rodziną! Wszystko przez koronację Karola III

Karol III zezwolił na zerwanie tradycji. Książę George i inne dzieci Williama z ważnym zadaniem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy