Reklama
Reklama

Księżna Kate podjęła złą decyzję przed królewskim ślubem. W wielkim dniu przydarzyła się jej okropna wpadka

Książę William i księżna Kate są zgranym małżeństwem już od niespełna trzynastu lat. Para nie tylko wciąż aktywnie wspiera Koronę, ale również wychowuje wspólnie troje dzieci. Chociaż obecnie przywykli już do publicznych wystąpień, gdzie na każdym kroku są narażeni na kamery i aparaty, nie zawsze radzili sobie z presją bycia obserwowanym. Zwłaszcza, gdy musieli na oczach miliardów ludzi z całego świata ukrywać wpadki. Jedna z nich miała miejsce na ich ślubie. Dziś mało kto pamięta, co się wówczas wydarzyło…

Huczny ślub Williama i Kate okazał się "ceremonią stulecia". Cały świat skupił na nich wzrok

Książę William poślubił swoją wieloletnią ukochaną Kate Middleton 29 kwietnia 2011 roku. Królewska ceremonia odbyła się w Opactwie Westminsterskim. Wydarzenie to media okrzyknęły "ceremonią stulecia", która była śledzona nie tylko przez zafascynowanych monarchią Brytyjczyków, ale ludzi z całego świata.

Reklama

Narzeczeni od początku postępowali zgodnie z tradycją. Ostatnią noc przed ślubem spędzili osobno, dając sobie przestrzeń na przeżywanie zbliżającego się wydarzenia w pojedynkę. Książę William wraz z bratem księciem Harrym, który pełnił rolę jego drużby, zatrzymał się w domu swojego ojca w Clarence House. 

Kate natomiast spędziła ostatnie godziny przed ślubem w luksusowym apartamencie w prestiżowym The Goring Hotel w dzielnicy Belgravia.

Rodzina królewska zrobiła, co w jej mocy, by dopiąć wszystkie szczegóły tuż przed uroczystością, którą miały oglądać miliony ludzi. Ostatecznie przed telewizorami zasiadło tego dnia aż 2 miliardy widzów, którzy z zapartym tchem śledzili rozwój wydarzeń. Chociaż wydawałoby się, że tak duża presja społeczeństwa zobowiązuje, w trakcie wiekopomnej ceremonii doszło do zaskakującej wpadki.

Wstydliwa wpadka na ślubie następcy tronu. Pojawił się problem z obrączką Kate

Kate i William spąsowieli, stojąc przed arcybiskupem, gdy tuż po złożeniu sobie najważniejszej przysięgi w życiu, spotkały ich nieoczekiwane problemy. Okazało się bowiem, że książę miał kłopot z nałożeniem obrączki na serdeczny palec swojej wybranki. Wszystko przez to, że obrączka była nieco za ciasna.

Z relacji mediów wynika, że księżna Kate na niedługo przed ślubem zwróciła się ze specjalną prośbą do królewskiego złotnika, prosząc, by pomniejszył jej pierścionek. Wówczas narzeczona Williama motywowała swoją decyzję kwestiami estetycznymi - nie chciała bowiem, by obrączka przekręcała jej się na palcu. Nie wzięła jednak pod uwagę faktu, że choć jej palce zdążyły schudnąć, to kości wciąż pozostały tak samo wystające.

William gorączkowo próbował wcisnąć złoty krążek na palec żony, co ostatecznie mu się udało. Para mogła więc odetchnąć z ulgą i w spokoju kontynuowała ceremonię.

Zobacz też:

Księżna Kate przestała chodzić. Wieści nadeszły nad ranem, a to nie koniec

Karol i Camilla doczekali się szczęśliwego zakończenia. Takie reakcje tuż po diagnozie

Niespodziewane wieści o stanie zdrowia Kate. William przygarnął dzieci

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama