Reklama
Reklama

Księżna Kate nosi dwa różne rozmiary butów. Powód jest zdumiewający

Księżna Kate (40 l.) nie bez powodu jest uznawana za ikonę mody. Jej stylizacje już niejednokrotnie wywoływały zachwyt największych projektantów mody. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że żona księcia Williama od lat stosuje pewien zdumiewający trik. Księżna Kate nosi dwa różne rozmiary butów na raz. Dlaczego to robi?

Księżna Kate: pozycja w rodzinie królewskiej

Księżna Kate może się poszczycić wyjątkowo wysoką pozycją w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Żona księcia Williama była ulubienicą zmarłej niedawno królowej Elżbiety II. Jej skromność i spokojny charakter sprawiają, że posiada nieposzlakowaną opinię. W odróżnieniu od zbuntowanych książąt Sussex, nie wikła się w konflikty i stara się jak najlepiej wypełniać powierzone jej obowiązki. Nawet podczas pogrzebu królowej Elżbiety II uważała na każdy swój krok i gest, aby przypadkiem nie zostać wplątaną w medialne afery z udziałem Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Reklama

Podczas wydarzeń publicznych księżna Kate zawsze przykuwa uwagę za sprawą swoich wysmakowanych, idealnie dopracowanych stylizacji. Ostatnio wywołała furorę, pokazując się w eleganckim, czerwonym płaszczu o klasycznym kroju. Stylizację dopełniły wyjątkowe buty na wysokim obcasie. Żona księcia Williama ze względu na sprawowaną funkcję na co dzień musi chodzić głównie w tego typu obuwiu. Szpilki czy buty na wysokim słupku prezentują się pięknie, jednak ich noszenie niekiedy bywa bardzo niewygodne. Księżna Kate znalazła jednak sposób, aby obuwie nie było dla niej źródłem utrapienia. 

Księżna Kate nosi dwa różne rozmiary butów

Dla księżnej Kate noszenie butów na wysokim obcasie to element codzienności. Żona księcia Williama nie może sobie pozwolić na to, aby buty obcierały ją lub utrudniały przemieszczanie się. W związku z tym, wykorzystuje pewien sprawdzony wśród gwiazd trik, który jest banalnie prosty. Tajemnica tkwi w noszeniu za dużych butów. Księżna Kate posiada obuwie o rozmiar większe niż prawdziwy wymiar jej stopy. Nadmiar przestrzeni redukuje za pomocą miękkiego, naturalnego materiału i... gotowe. W tak przygotowanych butach księżna może paradować przez cały dzień. Z doniesień brytyjskich mediów wynika, że nie tylko Kate, ale również wielu innych członków rodziny królewskiej ceni sobie tę technikę.

Zobacz też:

Tomasz Kammel przeżył oświecenie? Zamierza trwać w tym stanie

Anna Wendzikowska gęsto się tłumaczy. Dlaczego latami okłamywała fanów?

Meghan Markle i książę Harry przeprowadzają się. Potrzebują wyższego standardu

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy