Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Kammel przeżył oświecenie? Zamierza trwać w tym stanie

Tomasz Kammel (51 l.) nigdy nie ukrywał, że podobają mu się puszyste kobiety. Sam jednak zdecydowanie woli dbać o swoją sylwetkę i każdą wolną chwilę poświęca na treningi. Gwiazdor „Pytania na śniadanie” niedawno podjął się sportowego wyzwania. Niestety efekty nie były tak spektakularne, jak oczekiwał. Celebryta postanowił zmienić taktykę. Teraz stawia na „światłość umysłu”. O co w tym wszystkim chodzi?

Tomasz Kammel walczy o idealną sylwetkę

Tomasz Kammel pomimo tego, że wkroczył w wiek średni, wciąż wygląda jak młodzian. Nie sposób uwierzyć, że związany od lat z TVP prezenter ma już ponad pół wieku. Bez wątpienia jedną z tajemnic celebryty na utrzymanie młodego wyglądu jest regularna aktywność fizyczna. Gospodarz "Pytania na śniadanie" nie ma problemów z motywacją i gdy tylko ma taką możliwość, wykonuje intensywne treningi fizyczne.

Tym razem Tomasz Kammel postanowił podjąć internetowe wyzwanie wytrwałości. Pomimo dużego zaangażowania, prezenter nie był jednak zadowolony z efektów. Otwarcie przyznał w mediach społecznościowych, że czeka go jeszcze sporo pracy. Tomasz Kammel zaczął zastanawiać się, co jeszcze może zmienić, aby jego praca przynosiła bardziej obiecujące wyniki. Celebryta zdecydował się na modyfikację diety. Wszakże już jakiś czas temu wspominał, że stara się ograniczać spożycie węglowodanów.

Reklama

"Unikam cukru, ale nie tak, że w ogóle go unikam. Staram się czasem zadać sobie pytanie: "Ale na pewno tego potrzebujesz?" - mówił w wywiadzie dla "Plejady" Tomasz Kammel.

Z czasem prezenter postanowił pójść o krok dalej. Tomasz Kammel zdobył się na jeszcze więcej wyrzeczeń, a wszystko to w drodze po osiągnięcie "światłości umysłu". Czyżby chodziło o nauki typu New Age, które wyznaje m.in. Edyta Górniak? 

Tomasz Kammel przeżył oświecenie?

Tomasz Kammel nie zamierza zatrzymywać się w pół drogi. Gwiazdor TVP kontynuuje swoją walkę o upragnioną sylwetkę. Codziennymi doświadczeniami z siłowni dzieli się z fanami. W najnowszym filmiku opublikowanym na Instagramie Tomasz Kammel opowiedział o rozterkach, które towarzyszyły mu, gdy naszła go ochota na schrupanie smakowitego batona.

Celebryta zamierza kontynuować swoje wyzwanie. Czuje, że wszystko idzie w dobrym kierunku, ponieważ zauważa już pewną poprawę samopoczucia. Jednym z pozytywnych skutków ograniczenia spożycia cukru jest "światłość umysłu", która bez wątpienia przynosi prezenterowi w pracy wiele korzyści. 

"Jedno jest pewne: czuję się dużo, dużo lepiej i nie zamierzam zaprzestać, więc 20 tygodni minęło, a ja działam dalej" - mówił bojowo nastawiony Tomasz Kammel.

Pojawia się pytanie, jak długo prezenter zamierza trwać w swoich wyrzeczeniach. Czym byłoby życie bez słodkości? Światłość umysłu z pewnością wkrótce podsunie mu również tę myśl. 

Zobacz też:

Meghan Markle i książę Harry przeprowadzają się. Potrzebują wyższego standardu

Anna Wendzikowska gęsto się tłumaczy. Dlaczego latami okłamywała fanów?

Marta Wierzbicka podzieliła się cudowną wiadomością. Fani są wniebowzięci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy