Reklama

Reklama

Reklama

Pierwsze zdjęcie po śmierci królowej Elżbiety. Wszyscy patrzą na gest Karola III!

Po dwóch tygodniach od pogrzebu Elżbiety II rodzina królewska opublikowała pierwszy wspólny portret. Na zdjęciu znalazł się król Karol III z królową małżonką, Camillą oraz książę William i Kate. Internauci szybko wyłapali jeden mały szczegół!

Śmierć Elżbiety II zbliżyła rodzinę królewską?

Śmierć Elżbiety II wstrząsnęła Wielką Brytanią. Najdłużej panująca w historii monarchini zmarła z przyczyn naturalnych. Odeszła w spokoju w otoczeniu bliskich. Na tron wstąpił jej syn, król Karol III. 

Dwa tygodnie temu odbył się pogrzeb władczyni. Uroczystości, wedle zwyczaju, zajęły prawie tydzień. W tym czasie członkowie rodziny królewskiej pojawiali się publicznie i dziękowali swoim poddanym za obecność. 

Spory rodzinne zeszły na dalszy plan i pierwszy raz od dawna mogliśmy zobaczyć księcia Williama i jego młodszego brata, Harry'ego razem. Synowie księżnej Diany nie pogodzili się i nic nie wskazuje na to, żeby ten stan rzeczy miał się zmienić. 

Reklama

Jednak w te wyjątkowe dni, odłożyli na bok wzajemne pretensje i razem z żonami, księżną Kate i Meghan Markle, przestrzegali królewskiego protokołu i uczestniczyli w publicznych uroczystościach. Wciąż jednak widać było między nimi dystans.

Pierwsze zdjęcie po śmierci Elżbiety II

Po pogrzebie Harry wraz z małżonką wrócili do Stanów Zjednoczonych, a William z Kate zajęli się swoimi obowiązkami. Jednym z nich było zapozowanie do pierwszego oficjalnego portretu rodziny królewskiej po śmierci Elżbiety II. 

Jeszcze minie sporo czasu zanim przywykniemy, że królowej już nie ma... Na najnowszym zdjęciu w Pałacu Buckingham widać króla Karola III z królową małżonką, Camillą oraz księcia Williama i księżną Kate. 

Fotografię wykonano podczas uroczystości, na której gościli światowych przywódców żegnających Elżbietę II. Uwagę internautów natychmiast zwrócił jeden szczegół...

Król Karol III i Camilla... obejmują się! To spore zaskoczenie, bo zazwyczaj członkowie rodziny królewskiej powstrzymują się od takich gestów i nie okazują sobie uczuć publicznie. Do tego, księżna Kate trzyma swoją dłoń na plecach męża.

"Pokazuje, że król jest taki dumny z królowej małżonki oraz księcia i księżnej Walii".

"Jestem zaskoczona, że Karol III i jego żona się obejmują. Niesamowite" - piszą internauci pod postem.

***

Zobacz też:

Król Karol III liczy na powrót syna na dwór? Odbył już rozmowę z Harrym

Karol III jak Cristiano Ronaldo? Król zaprezentował nowy herb 

Król Karol III na oficjalnych zdjęciach. Tak urzęduje monarcha

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy