Reklama

Reklama

Reklama

Król Karol III pragnie powrotu Harry'ego i Meghan? Rozmowy już się odbyły

Jak donoszą brytyjskie media, król Karol III widzi nadzieję na pojednanie pomiędzy księciem Harrym i Meghan Markle, a członkami rodziny królewskiej. Czyżby doszło do przełomu?

Król Karol III: konflikt w rodzinie

W brytyjskiej rodzinie królewskiej nastał smutny czas. Śmierć królowej Elżbiety II wywróciła życie monarchów do góry nogami. Na domiar złego, zaledwie dzień przed pogrzebem królowej, na dworze nastąpił kolejny zgon. Odeszła lady Mary Russell. Arystokratka przez lata była związana z otoczeniem królowej Elżbiety II.

Początki panowania króla Karola III zdecydowanie nie należą do łatwych i to nie tylko ze względu na serię zgonów w rodzinie. Nowy monarcha musi się także mierzyć z wciąż niezażegnanym konfliktem pomiędzy księciem Harrym i Meghan Markle a resztą familii. Po tzw. Megxicie stosunki zbuntowanych monarchów z bliskimi uległy znacznemu ochłodzeniu. Oliwy do ognia dodatkowo dolał słynny wywiad udzielony Oprah Winfrey oraz informacje o zbliżającej się publikacji pamiętników księcia Harry’ego. 

Reklama

Choć premiera książki była już odwlekana kilkakrotnie i pojawiały się plotki, że książę Sussex może żałować tego, co w niej zamieścił, wszystko wskazuje na to, że dzieło jednak się ukaże. Nie ulega wątpliwości, że upublicznienie kolejnych tajemnic brytyjskiej rodziny królewskiej nie wpłynie najlepiej na już i tam mocno zaognione relacje księcia Harry’ego i Meghan Markle z dworem.

Tymczasem brytyjskie media twierdzą, że król Karol III jest dobrej myśli i wierzy, że konflikt w końcu zostanie zażegnany. Monarcha w minionych tygodniach miał parę okazji, aby porozmawiać z Harrym. Nie wiadomo, o czym panowie rozmawiali, ale najwyraźniej wyjaśnili sobie pewne kwestie, ponieważ teraz król z optymizmem patrzy w przyszłość.

Król Karol III pragnie powrotu Harry'ego i Meghan?

Zdaniem brytyjskiej prasy rozmowy króla Karola III z księciem Harrym i Meghan Markle przebiegły na tyle dobrze, że monarcha zapragnął ponownego zjednoczenia rodziny. Informator "The Telegraph" twierdzi, że król Karol III chciałby, aby zbuntowany syn i jego ukochana powrócili na brytyjski dwór.

Trudno określić, ile w tych doniesieniach jest prawdy. Choć po śmierci królowej Elżbiety II, książę Harry i książę William pojawiali się razem publicznie, doszło również do nieprzyjemnego zdarzenia. Niespodziewanie Pałac Buckingham wycofał zaproszenie dla Harry'ego i Meghan na kolację z liderami świata, które miało miejsce dzień przed ceremonią pogrzebową królowej. 

Zobacz też:

Edyta Górniak w Tajlandii mówi o narkotykach? Wszystko dla ukochanego syna

Rodzina Agaty Mróz dowiedziała się o jej śmierci z mediów. "Rozmawiałyśmy normalnie"

Król Karol III zarządził zmiany w pogrzebie królowej. Poszło o konie…

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III | Książę Harry | Książę William | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy