Reklama
Reklama

Książę William nie pobłaża Harry’emu. Pojednania nie będzie? Padły mocne słowa

Koronacja króla Karola miała być pozytywnym wydarzeniem w rodzinie królewskiej i choć z pozoru wszystko wyglądało idealnie, prawda jest zgoła inna. Spory najbliższych monarchy dały o sobie znać i wciąż na światło dziennie wychodzą nowe fakty związane z ich konfliktem. Kilka dni po imprezie ujawniono, jakie stosunki panują między synami monarchy. Tego nikt się nie spodziewał!

William ma dość dziecinnych zachowań Harry’ego. To go rozwścieczyło!

Książę William od małego był uczony obowiązkowości. Szykowano go bowiem do roli króla, która może przypaść mu w udziale.Po śmierci Elżbiety II jej wnuk znacznie przybliżył się do tronu, będąc drugim w kolejce tuż po swoim ojcu królu Karolu III.

Zapoznany z etykietą i dworskimi zwyczajami William zawsze stara się postępować właściwie, by godnie reprezentować koronę. Szybko potwierdził więc swoją obecność na koronacji ojca i chętnie zaangażował się w wydarzenie wraz z całą swoją rodziną. 

Reklama

Z tego względu nie mógł zdzierżyć zachowania młodszego brata, który przez wiele tygodni nie znalazł chwili na ustosunkowanie się do zaproszenia, które otrzymał, wstrzymując organizatorów niemalże do ostatniej chwili.

"Nikt nie był rozwścieczony tymi gierkami "będę-nie będę" Harry’ego niż jego starszy brat" - ujawniło źródło magazynu "New Idea".

Negatywne emocje miały się także udzielić królowi, który skrycie liczył, że jego młodszy syn pojawi się na koronacji i zapozuje z całą rodziną do pamiątkowego zdjęcia.

William wyraził wprost, co myśli o bracie! Padły mocne słowa

William czuł się sfrustrowany nieustanną walką Pałacu Buckingham o włączenie Harry’ego w obrzędy koronacyjne, mimo że rudowłosy arystokrata długo pozostawał całkowicie obojętny na te prośby. 

Małostkowość buńczucznego księcia, który zrezygnował z pełnienia obowiązków wobec brytyjskiej rodziny królewskiej, a na dodatek zdobył się na oczernianie jej na forum publicznych, całkiem wyprowadziła Williama z równowagi.

"Tolerancja Williama dla wygłupów rozpieszczonego bachora w dzisiejszych czasach jest zerowa. Nie wiedzieć zaledwie kilka dni wcześniej, czy on tam będzie, było po prostu przerażające" — wyjaśnia informator wspomnianego wcześniej magazynu.

Podczas koronacji między braćmi miały panować wyjątkowo napięte stosunki, sprowadzające się jedynie do chłodnych spojrzeń. Następca tronu był niezadowolony z obecności brata, którego nie chciał widzieć. 

Zdaje się, że zachowanie Harry’ego tuż przed koronacją, tylko pogłębiło jego konflikt z najbliższymi i wbrew spekulacjom o możliwym pojednaniu, położyło się cieniem na jego relacjach z royalsami, bardziej pogłębiając dzielącą ich przepaść.

Zobacz też:

Była dziewczyna księcia Harry'ego zeznała szokujące informacje. To dlatego go rzuciła!

Księżna Kate spotkała się z Chelsy Davy. Wciąż łączą ją pozytywne relacje z byłą Harry'ego

Książę Harry niespodziewanie odwiedził Pałac Buckingham. Ujawniono szczegóły

Chorwacja. Odkryto podwodną drogę sprzed 7 tys. lat. Służyła ludziom "zaginionej" kultury

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy