Reklama
Reklama

Księżna Kate spotkała się z byłą dziewczyną Harry’ego. Prywatnie i w tajemnicy

Księżna Kate (40 l.) i Chelsy Davy (36 l.), którą przed laty łączył z księciem Harry'm siedmioletni związek, spotkały się w tajemnicy na kolacji. Jak ujawnia magazyn „New Idea”, księżna Kate miała do niedoszłej szwagierki prywatną sprawę…

Książę Harry i Chelsy Davy, pochodząca z Zimbabwe właścicielka firmy jubilerskiej i biura podróży, poznali się w 2004 roku. Ich związek trwał z przerwami aż 7 lat. Brytyjskie media plotkowały o ślubie, jednak ostatecznie do niego nie doszło. Jak z perspektywy czasu wspominała Chelsy w wywiadzie z „The Times”, znajomość z Harry’m była dla niej przytłaczającym doświadczeniem:

Młodziutka wówczas Chelsy, która dopiero co skończyła 20 lat,  nie mogła liczyć na wsparcie ze strony księcia, który sam w tamtym czasie zmagał się z atakami paniki. Kiedy Chelsy towarzyszyła księciu na ślubie Williama i Kate w kwietniu 2011 roku, oboje już wiedzieli, że nie ma przed nimi wspólnej przyszłości. Choć rozstali się kilka miesięcy wcześniej, mimo wszystko zdecydowali się pójść razem, żeby nie robić zamieszania na liście gości.

Reklama

Chelsy Davy nadal przyjaźni się z księżną Kate

Poza tym Chelsy była już wtedy w serdecznych relacjach z Kate. To właśnie panna  Middleton była bezpośrednim powodem, dla którego Davy postanowiła uciekać od Harry’ego, jak najdalej. Jak ujawnił królewski biograf, Robert Lacey w książce „Wojna braci”, patrząc na nią, Chelsy zrozumiała, z jak ogromnymi wyrzeczeniami wiąże się wejście do rodziny królewskiej: 

Znajomość z Kate jednak przetrwała. Ostatnio księżna Cambridge i Chelsy Davy spotkały się na tajnej kolacji. Jak donosi magazyn „New Idea” spotkanie odbyło się z inicjatywy Kate i dotyczyło prywatnej prośby księżnej. Żona Williama poprosiła niedoszłą szwagierkę, właścicielkę biura podróży, o zorganizowanie dla niej i księcia Williama luksusowej i dyskretnej wycieczki po Afryce z okazji ich 40. urodzin. Wprawdzie Kate obchodziła 40. urodziny 9 stycznia, jednak William będzie świętował swoje dopiero 21 czerwca. 

Podobno przy okazji rozmowa zeszła na księcia Harry’ego. Chelsy ponoć zwierzyła się, że nie rozumie jego zachowania, a odkąd poznał Meghan, wydaje się jej zupełnie innym człowiekiem. Jak ujawnił informator tabloidu:

Zobacz też:

Jerzy Połomski: najpopularniejszy polski singiel. To dlatego nie miał kobiety

Ukochana Bieniuka pokazała wspólne zdjęcie. Miłość kwitnie

Justyna Żyła przegrała proces z Marceliną Ziętek. Grzywnę zapłacił skoczek

Wzrost zakażeń tylko w jednym województwie. Raport MZ

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy